" />
USD
3,6891
EURO
4,3423
ALTIN
151,3754

BAŞKAN SAKA, 7. GELİŞEN KENTLER ZİRVESİ’NE KATILDI

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, bu yıl Balıkesir’de düzenlenen “7. Gelişen Kentler Zirvesi”nin Edremit Güre Mahallesi’nde ki ilk toplantısına katıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) işbirliğinde gerçekleştirilen 7. Gelişen Kentler Zirvesi toplantısı için konuklar ilk olarak Edremit’in Güre Mahallesi’nde bir araya geldi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da […]

BAŞKAN SAKA, 7. GELİŞEN KENTLER ZİRVESİ’NE KATILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, bu yıl Balıkesir’de düzenlenen “7. Gelişen Kentler Zirvesi”nin Edremit Güre Mahallesi’nde ki ilk toplantısına katıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) işbirliğinde gerçekleştirilen 7. Gelişen Kentler Zirvesi toplantısı için konuklar ilk olarak Edremit’in Güre Mahallesi’nde bir araya geldi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da toplantıya katılarak konuklara “hoşgelniz” dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, çok sayıda Belediye Başkanı, sektör temsilcileri katıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Türkiye’deki büyük yatırımcıları Balıkesir’de 2 gün ağırlayacağız. Onları hem Ege sahillerinde hem Marmara hem merkezinde gezdirip göstereceğiz ve onları Balıkesir’e yatırım yapmaları için davet edeceğiz. Bunlar da Balıkesir için önemli etkinlikler olacak” dedi. GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “Gelişen Kentler Zirvesi”ni 2010 yılından bu yana düzenlediklerini belirterek, GYODER, olarak gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak, seslerini ulusal ve uluslararası alanlarda duyurmak ve potansiyel barındıran bu kentlere yatırım yapılmasına ön ayak olmak amacıyla “Gelişen Kentler Zirve”sini düzenlediklerini söyledi. Toplantıya katılan gayrimenkul yatırım temsilcileri ve takipçileri ilk gün deniz yolu ile Edremit Körfezi’ni dolaştıktan sonra ikinci günü ise Balıkesir Balkonuk Center’de gerçekleştrilecek.

Tuncay Ayklan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.