" />
USD
3,6871
EURO
4,3413
ALTIN
151,3261

PHOTOPLAY BALIKESİR İL TEMSİLCİSİ BELLİ OLDU

Türkiye’nin en aktif ve en büyük fotoğraf platformu olan PhotoPlay’in Balıkesir İl Temsilcisi belli oldu.  PhotoPlay Fotoğraf Platformu’ndan yapılan açıklamada Balıkesir İl Temsilcisi olarak Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) Başkanı Özcan Şimşek’in görev aldığı belirtildi. PHOTOPLAY NEDİR? PhotoPlay Balıkesir İl Temsilcisi olarak görev alan Özcan Şimşek yaptığı açıklamada PhotoPlay’i anlattı. PhotoPlay’in, fotoğraf ile ilgili her […]

PHOTOPLAY BALIKESİR İL TEMSİLCİSİ BELLİ OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkiye’nin en aktif ve en büyük fotoğraf platformu olan PhotoPlay’in Balıkesir İl Temsilcisi belli oldu.  PhotoPlay Fotoğraf Platformu’ndan yapılan açıklamada Balıkesir İl Temsilcisi olarak Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) Başkanı Özcan Şimşek’in görev aldığı belirtildi.

PHOTOPLAY NEDİR?

PhotoPlay Balıkesir İl Temsilcisi olarak görev alan Özcan Şimşek yaptığı açıklamada PhotoPlay’i anlattı. PhotoPlay’in, fotoğraf ile ilgili her şeyi fotoğraf tutkunlarına ücretsiz olarak sunan yeni nesil bir fotoğraf platformu olduğunu söyleyen Şimşek, “Bu amaç çerçevesinde PhotoPlay, Balıkesir İl Temsilciliği aracılığıyla çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Fotoğrafçılıkla ilgili ürün incelemelerinden, çekim tekniklerine kadar birçok bilgiyi web sitesi aracılığıyla fotoğraf severlerle ücretsiz olarak paylaşan PhotoPlay, Balıkesir’i tanıtan ve nereden-nasıl fotoğraf çekileceğini anlatan eğlenceli ve eğitici video içerikler hazırlayıp yayınlayacak” şeklinde konuştu.

“BALIKESİR’DE FOTOĞRAFÇILAR BULUŞMASI DÜZENLENECEK”

PhotoPlay tarafından ücretsiz fotoğraf eğitim seminerlerinin de düzenleneceğini açıklamalarına ekleyen Şimşek, “PhotoPlay aracılığıyla, Canon, FujiFilm, Sony gibi firmaların son çıkan ürünlerini Balıkesir’e getirerek fotoğraf severlerle buluşturacağız ve onların en yeni teknolojiye sahip cihazları test edip yeni bilgiler öğrenmelerini sağlayacağız. Ayrıca Türkiye genelindeki PhotoPlay üyelerinin katılımıyla Balıkesir’de fotoğrafçılar buluşması ve fotomaratonlar da düzenleyeceğiz” dedi.

“HEM TÜRKİYE’Yİ, HEM DÜNYAYI FOTOĞRAFLAYACAĞIZ”

PhotoPlay tarafından çıkartılan dergide ise, Balıkesir’e ve Balıkesir fotoğraflarına sıkça yer verileceğini de belirten Özcan Şimşek, Balıkesir’de fotoğraf gezileri de düzenleyeceklerini anlatırken, konuşmasına şu şekilde sürdürdü: “Birçok ilden etkinliklerimize katılan fotoğraf severlerle, hem Türkiye’yi ve hem de Dünya’yı dolaşarak fotoğraflar çekeceğiz. Böylelikle fotoğraf severler fotoğraf çekmeyi öğrenirken, aynı zamanda da Dünya’yı keşfetmiş olacaklar.”

“FOTOĞRAFLARINIZ ÖDÜLLENDİRİLİYOR”

PhotoPlay’in sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğrafların da ödüllendirildiğini belirten Şimşek, Balıkesir’deki fotoğraf severlerin kendilerine www.photoplay.com.tr adresinden ya da PhotoPlay’in resmi facebook sayfası olan www.facebook.com/photoplaytr ‘den ulaşabileceklerini söyledi.

Hüseyin Eroğlu

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.