“VATANDAŞIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

 “VATANDAŞIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Kürse ve Gökçeören Mahallesi’ni ziyaret etti.

Kafaoğlu Kürse’de yapımı devam eden çok amaçlı salon ve muhtarlık binasını inceledi, vatandaşlarla bir araya geldi. Kafaoğlu daha sonra Gökçeören Mahallesi’ne giderek burada bulunan vatandaşlarla sohbet etti.

Kürse Mahallesi Muhtarı Mehmet Erdem Altıeylül Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden memnuniyetini dile getirdi.

“VATANDAŞ BELEDİYELİK OLDUĞUNU HİSSETTİ”

Başkan Zekai Kafaoğlu “Daha önce geldiğimizde bu binanın kabası bitmiş duruyordu, etrafı mezbelelikti. Proje ile burası düğün salonu haline geldi. Çok amaçlı salon içerisinde düğün  ve hayırlar yapılacak. Binanın içerisinde gelin odası da var. Şehir merkezindeki düğün salonu gibi oldu. Artık bu yerleşim yerinin bir belediyelik olduğunu vatandaşlar hissediyorlar. Bizim sıcak elimizi Kürse hissediyor. Mayıs ayı içerisinde bu mahallemizde hayır olacak ve bu düğün salonunun hayıra yetiştireceğiz ve gelen davetliler bu güzelliği görünce hayran kalacak. Vatandaşların mutluluğu bizim mutluluğumuz” dedi.

Başkan Kafaoğlu daha sonra Gökçeören’e giderek vatandaşlarla sohbet edip çay içti. Gökçeören Mahallesi Muhtarı Ersoy Deniz de “Belediyemiz 1 seneden bu yana yoğun şekilde  yol çalışması yapıyor. Belediye her zaman bizimle ilgileniyor” dedi.

“HİZMETLER GELMEYE BAŞLADI”

Başkan Kafaoğlu da “Gökçeören Mahallesi’nin bu zamana kadar hizmetler noktasında geri kaldığını ve göreve gelir gelmez hizmet etmeye başladıklarını ve 20-25 gün yol ekiplerinin mahalle içerisinde hummalı bir şekilde çalıştığını ifade etti. Çocuk oyun parkı kuruldu. Mahallenin su sorunu var; konuyu BASKİ ile görüştük” diye konuştu.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.