" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT FARUK SERPİL PARKINDA HIDRELLEZ KONSERİ

  Edremit Belediyesi katkıları ile İda bilinci Derneğinin düzenlediği konser Edremit Faruk serpil parkında gerçekleştirildi. İda Bilinci Derneği başkanı Çiğdem gökçek yaptığı açıklamada: “Hıdrellez kapsamındaki bu etkinliğimizi açık alanda yeşillikler içerisinde hıdrellezin doğasını yansıtmak için park içinde düzenledik. Asırlardır süre gelen kadim gelenek Hıdrellezi kutlamak yeni nesillere aktarmak ve o coşkuyu yaşamak üzere bu etkinlik […]

EDREMİT FARUK SERPİL PARKINDA HIDRELLEZ KONSERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi katkıları ile İda bilinci Derneğinin düzenlediği konser Edremit Faruk serpil parkında gerçekleştirildi.

İda Bilinci Derneği başkanı Çiğdem gökçek yaptığı açıklamada: “Hıdrellez kapsamındaki bu etkinliğimizi açık alanda yeşillikler içerisinde hıdrellezin doğasını yansıtmak için park içinde düzenledik. Asırlardır süre gelen kadim gelenek Hıdrellezi kutlamak yeni nesillere aktarmak ve o coşkuyu yaşamak üzere bu etkinlik düzenlendi. Etkinlik aynı zamanda kültürler mirası bu bölgede yaşayan sanatçıları roman müzik gruplarını halk ozanlarını bir araya getirdi. Bize büyük destek olan Edremit belediyesine ve konserde sahne alan bütün sanatçılarımıza ve sunucum Ayşegül Akay’a teşekkür ediyorum” dedi.

Radyo Programcısı Ayşegül Akay’ın sunuculuğunu yaptığı konserde sırasıyla, Tahtacı Ozanı Ali Tunçay,  Mustafa Bakır, Adil Asker Yıldız, Yaşar Tan ve İda Roman Müzik Gurubu sahne alarak Edremit parkını ve çay bahçelerini olduran Edremitlilere unutulmaz bir gece yaşattılar.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.