“HERKESİN KALBİNE TAHT KURMUŞTU”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

“HERKESİN KALBİNE TAHT KURMUŞTU”

Ünlü sinema sanatçısı Türkan Şoray, vefat eden sanatçı dostu Zeki Alasya için, “Herkesin kalbine taht kurmuştu. Hiç unutmayacağız” dedi.
Balıkesir Doğa Koleji’nin kendisi için düzenlediği etkinliğe gelen Türkan Şoray, İHA muhabirinin sorusu üzerine, bugün hayatını kaybeden Türk sinemasının ünlü simalarından Zeki Alasya ile ilgili açıklamada bulundu. Şoray, olayı yoldayken duyduğunu belirterek, “Biraz önce duydum. Gerçekten hala inanamıyorum. Maalesef Türk sineması yasta. Ve inanılmaz bir karakteri vardı. Herkesin kalbine taht kurmuştu. Başka bir yeri vardı. Ve çok tonton, babacan insandı. Hiç unutmayacağız. O hep kalbimizde, her zaman” dedi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.