" />
USD
3,6780
EURO
4,3432
ALTIN
151,1442

CHP’Lİ AKIN BALIKESİR’İN ALTINI ÜSTÜNE GETİRİYOR

Enerjisi, dinamikliği ve çalışkanlığı ile dikkati çeken akın, kentte ayak basılmadık yer bırakmadı Akın: “Balıkesirimizde partimize büyük bir ilgi var. Gittiğimiz her köyde, her ilçede büyük bir ilgi ile karşılanıyoruz. Çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından heyecanla takip ediliyor.” dedi. CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, seçim çalışmaları kapsamında kentte ayak basılmadık yer bırakmadı. Akın, konuya ilişkin yaptığı […]

CHP’Lİ AKIN BALIKESİR’İN ALTINI ÜSTÜNE GETİRİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Enerjisi, dinamikliği ve çalışkanlığı ile dikkati çeken akın, kentte ayak basılmadık yer bırakmadı Akın: “Balıkesirimizde partimize büyük bir ilgi var. Gittiğimiz her köyde, her ilçede büyük bir ilgi ile karşılanıyoruz. Çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından heyecanla

takip ediliyor.” dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, seçim çalışmaları kapsamında kentte ayak basılmadık yer bırakmadı.

Akın, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, seçim programlarının çok yoğun olduğunu, büyük bir heyecan ve azimle çalışmaya devam ettiklerini ifade etti.

Amaçlarının CHP’yi iktidara taşımak olduğunu ve tüm çalışmalarını bu hedef doğrultusunda kurguladıklarını anlatan Akın, “Balıkesirimizde partimize büyük bir ilgi var. Gittiğimiz

her köyde, her ilçede büyük bir ilgiyle karşılanıyoruz. Çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından heyecanla takip ediliyor” diye konuştu.

Seçim çalışmaları sırasında CHP’nin vaatlerinin vatandaşlarda büyük bir heyecan yarattığını vurgulayan Akın, şöyle devam etti:

“Emeklilerimiz, taşeron işçilerimiz, asgari ücretle çalışan kardeşlerimiz, çiftçilerimiz tümü dört gözle CHP iktidarını bekliyor. Çünkü onlar da Cumhuriyet’in kurucusu bir partinin Genel Başkanı’nın ağzından çıkan sözlerin senet niteliğinde olduğunu çok iyi biliyorlar. Partimizi iktidara taşıyarak, ülkeyi içerisine girdiği dar boğazda çekip alacağız. Çiftçimiz, işçimiz, memurumuz, engelli kardeşlerimiz kısacası tüm vatandaşlarımız bizim iktidarımızda rahat bir nefes alacak. Gelecekte yaşanacak bir Türkiye olacak.”

 

“AKP PARANTEZİNİ ARTIK KAPATIYORUZ”

 

CHP’yi iktidara taşımak için parti teşkilatlarının tüm ülkeyi karış karış gezdiğini ifade eden Akın, “Bu çalışkanlığımız iktidarımızda da devam edecek. Vaatlerimiz için bize, ‘nereden kaynak bulacaksın’ diye soranlar, iktidarımızda mazotun çiftçiye nasıl 1,5 TL’den verildiğini, asgari ücretin nasıl 1,500 TL’ye yükseldiğini, emeklilerimize nasıl iki maaş ikramiyelerin verildiğini görecekler. Herkes, ‘demek ki yapılabiliyormuş’ diyecek. Çünkü biz kendi cebimize değil namusumuzla halkımıza çalışacağız” diye konuştu.

Akın, seçime kısa bir süre kaldığına dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Ülkeyi yönetmeye talibiz. Yurttaşlarımızdan 4 yıl için bize yetki vermelerini istiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı durmadan, dinlenmeden, yorulmadan son güne kadar sürdüreceğiz. Balıkesir’in en ücra köşesindeki bir oyun peşine düşeceğiz. Cumhuriyet tarihine açılan AKP parantezini bu seçimlerde artık kapatıyoruz. AKP’yi bir daha gelmemek üzere gönderiyoruz. 8 Haziran sabahı CHP iktidarında hepimiz gözlerimizi bambaşka bir Türkiye’ye açacağız.”

Hüseyin Eroğlu

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.