EDREMİT’TE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’TE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Edremit Belediyesi ekipleri tarafından yaz sezonu öncesinde çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Zeytin Çayı’nda temizlik çalışmalarına başladı. Çay içerisindeki plastik ve cam materyaller temizlenirken trafik akışını engelleyen ağaçların budama işlemleri yapılarak olası trafik kazalarının önüne geçilmesi planlanıyor.

Edremit Belediyesi tarafından yaz sezonun yaklaştığı günlerde çevre temizlik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.  Zeytinli Mahallesi’nde mahalle ile aynı adı taşıyan çayda genel temizlik çalışmalarının yanı sıra yan yolda araç trafiğini rahatlatmak amacıyla yol kenarındaki ağaçların budanarak sürücülerin görüş açısını rahat bir şekle getirilip trafik kazalarının önüne geçmesi hedefleniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ”Halkımıza için sağlıklı ve temiz bir ortam sağlamak aynı zamanda yaşanabilir bir kent görünümü kazandırmak için temizlik, bakım ve onarım çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Çalışmalarımızı yaz sezonunda ki yoğunluk başlamadan bitirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Tuncay Ayklan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.