" />
USD
3,6794
EURO
4,3244
ALTIN
151,7435

EDREMİT’TE VAKIF HAYRI YAPILDI

Vakıflar Haftası nedeniyle Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde Fikri Dabağoğlu Vakfı tarafından lokma hayrı düzenlendi. Edremit Altınoluk Mahallesi’nde  Vakıflar haftası nedeniyle bir araya gelinen hayıra Vakıf Başkanı Fikri Dabağoğlu, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü Müfettişi Rüstem Öztürk, Balıkesir Bölge Müdürü M. Şakir Erarı, Balıkesir Şube Müdürü Kemal Erboyacı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü personeli […]

EDREMİT’TE VAKIF HAYRI YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Vakıflar Haftası nedeniyle Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde Fikri Dabağoğlu Vakfı tarafından lokma hayrı düzenlendi.
Edremit Altınoluk Mahallesi’nde  Vakıflar haftası nedeniyle bir araya gelinen hayıra Vakıf Başkanı Fikri Dabağoğlu, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü Müfettişi Rüstem Öztürk, Balıkesir Bölge Müdürü M. Şakir Erarı, Balıkesir Şube Müdürü Kemal Erboyacı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü personeli katıldı.

Vakıf Başkanı Fikri Dabağoğlu;  “Vakıf 1992 yılında kurularak  23 yıldır yardıma muhtaç insanlara yardım elini uzatıyor ve aileleri maddi sıkıntı içinde olan öğrencilere burs desteği sağlıyor. Her yıl yardım çalışmalarını sürdüren vakfımız Ramazan Bayramı’nda geçtiğimiz senelerde 4000 koli yardım paketi dağıttı. Bu sene hedefimizi daha da büyütüyoruz. 5000 koli yardım paketini bölgedeki muhtarlar vasıtasıyla Çanakkale Küçükkuyu Beldesi’nden Balıkesir Havran İlçesine kadar ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.” dedi.
Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş;  “Vakıf çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Çok önemli bir hizmet ve bunun mimarları olan dernek yöneticilerimizi gönülden kutluyorum.” dedi.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.