HZ. ÖMER CAMİİ CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

Edremit’e bağlı Zeytinli Mahallesi Havuzlu site mevkide yapımı tamamlanan Hz Ömer Cami Miraç kandilinin idrak edileceği 15 mayıs Cuma günü cuma namazına müteakip açılışı gerçekleştirilecek. Dernek başkanı Cavit Mutlu “4 yıl önce zeytinli belediyesinin 18.madde uygulayarak arsasını bağışladığı camimizi hayırseverlerin maddi ve manevi olarak verdikleri destek ile hizmete açıyoruz. Cuma günü gerçekleştireceğimiz açılışa tüm halkımızı […]

HZ. ÖMER CAMİİ CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

Edremit’e bağlı Zeytinli Mahallesi Havuzlu site mevkide yapımı tamamlanan Hz Ömer Cami Miraç kandilinin idrak edileceği 15 mayıs Cuma günü cuma namazına müteakip açılışı gerçekleştirilecek.

Dernek başkanı Cavit Mutlu “4 yıl önce zeytinli belediyesinin 18.madde uygulayarak arsasını bağışladığı camimizi hayırseverlerin maddi ve manevi olarak verdikleri destek ile hizmete açıyoruz. Cuma günü gerçekleştireceğimiz açılışa tüm halkımızı bekliyoruz. Hz Ömer caminin yapımında katkıda bulunan hayır severlere dernek yönetimi ve mahalle sakinleri adına çok teşekkür ediyorum. Allah yaptıkları hayırları kabul etsin. Hizmete açılacak olan camimizin biraz yine eksikleri bulunmaktadır hayır severlerden desteklerini bekliyoruz. Cami açılışında Cuma namazı öncesi dualar okunup, hayır yemeği ikramında bulunulacak” dedi.

Seda İldeniz

Yorumlar

yorum