" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BAHARA MERHABA DEDİ

Bahçeşehir Kolejinde 09 Mayıs 2015 Cumartesi günü çok geniş katılımlı “Anneler Günü Kutlaması, Anaokulları Yılsonu Gösterisi ve Bahar Şenliği” düzenlendi. Geleneksel hale gelen şenlik kapsamında “Anaokulları Yılsonu Gösterisi”, “Tuvalini Kap Gel” etkinliği ile eğlenceli ve eğitici birçok sportif etkinlik yapıldı. Bahçeşehir Koleji Edremit ve Ayvalık Anaokulu öğrencileri yıl içinde edindikleri kazanımları sergilerken çok başarılıydılar. Öğrenciler, […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BAHARA MERHABA DEDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bahçeşehir Kolejinde 09 Mayıs 2015 Cumartesi günü çok geniş katılımlı “Anneler Günü Kutlaması, Anaokulları Yılsonu Gösterisi ve Bahar Şenliği” düzenlendi. Geleneksel hale gelen şenlik kapsamında “Anaokulları Yılsonu Gösterisi”, “Tuvalini Kap Gel” etkinliği ile eğlenceli ve eğitici birçok sportif etkinlik yapıldı.

Bahçeşehir Koleji Edremit ve Ayvalık Anaokulu öğrencileri yıl içinde edindikleri kazanımları sergilerken çok başarılıydılar. Öğrenciler, kazandıkları yetkinlikle okulda yaşattıkları gururu, velilerine de tattırdılar. Anaokulları Yılsonu Gösterisi, öğrencilerin hazırladıkları kolyeleri şarkılar eşliğinde annelerine hediye etmesiyle sonlandı.

Bahar Şenliği ile devam eden kutlamalar, konukların, öğrencilerin etkinliklerine katılmasını ve öğrencilerle aynı keyfi yaşamasını sağladı. Minikler okul bahçesinde düzenlenen oyun parkurlarında oynayıp, yerlere tebeşirle resim yaparken, aileleri de kendileri için hazırlanmış masalarda dinlenip Batı Müziği konserini dinleyerek programı sonlandırdılar.

Konuklar, yaşadıkları güzel gün için teşekkür ederek okuldan ayrıldılar.

Etkinliğe ilişkin düşüncelerini aktaran Okul Müdürü Semra Talay,     “Bahçeşehir Kolejleri, bilginin defter-kitap arasında sıkıştırılarak verilmesine dayanan eğitim anlayışını gerilerde bırakmıştır. Bu anlayışla “Yaşam boyu öğrenme” ilkesinden hareket ederek öğrencilerimizin zihinsel ve ruhsal bakımdan dengeli ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmelerini hedeflemekte, onların yaratıcı ve üretken bireyler olması için spordan sanata, bilime pek çok alanda etkinlikler düzenlenmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz “Anneler Günü Kutlaması, Anaokulları Yılsonu Gösterisi ve Bahar Şenliği’nde, öğrencilerimizin aktivitelerdeki performansı doğru yolda olduğumuzu bir kez daha kanıtlamaktadır.” dedi.

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.