KAFAOĞLU HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KAFAOĞLU HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Hemşireler Haftası münasebetiyle Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Tıp Fakültesi, Diş Hastanesi ve Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek hemşirelerin hemşireler gününü kutladı. Hemşireler Başkan Kafaoğlu’nun jestinden dolayı teşekkür ettiler. Kafaoğlu’nun ziyaretinden Belediye Meclis Üyeleri Bahar Vidin, Yasemin Akkol, Fikrettin Kocaman ve Sağlık İşleri Müdürü Emine Ödemiş de yer aldı.

Başkan Kafaoğlu “Bende sağlık mensubu birisi olarak tüm hemşirelerimizin gününü kutluyorum. Herşey gönüllerince olsun. Hemşirelik güzel bir görev ve ulvi bir meslek. Sağlıkta çalışan herkes önemlidir. Tüm hemşireleri takdir ediyorum. Hemşirelik insana hizmet eden bir meslek. Hemşirelik görevi oldukça zor ve meşaketli. Sağlık sektöründe hemşireler hastanenin en fazla ihtiyaç duyduğu kişilerdir” dedi.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Tıp Fakültesi Hastanesi, Diş Hastanesi ve Devlet Hastanesi yönetici ve hemşireler Başkan Kafaoğlu’nun ziyaretinden ve yaptığı anlamlı davranıştan dolayı teşekkür ettiler.

Tayyar Toprak

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.