" />
USD
3,7059
EURO
4,3621
ALTIN
152,8316

KARESİ’NİN MAHALLELERİ 2023’E HAZIRLANIYOR

Mesaisinin büyük bir kısmını kırsal mahallelerde geçiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, son olarak 8 mahallede düzenlenen hayırlara katıldı. Başkan Yılmaz, “Cumhuriyetimizin 100. yılına kırsal mahallelerimizi hazırlıyoruz. Hedef 2023 Türkiye’sine yakışan mahalleler”  dedi.   Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, mesaisinin büyük bir kısmını kırsal mahallelerde geçirmeye devam ediyor. Davet edildiği mahalle hayırlarının tamamına katılan Başkan […]

KARESİ’NİN MAHALLELERİ 2023’E HAZIRLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mesaisinin büyük bir kısmını kırsal mahallelerde geçiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, son olarak 8 mahallede düzenlenen hayırlara katıldı. Başkan Yılmaz, “Cumhuriyetimizin 100. yılına kırsal mahallelerimizi hazırlıyoruz. Hedef 2023 Türkiye’sine yakışan mahalleler”  dedi.

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, mesaisinin büyük bir kısmını kırsal mahallelerde geçirmeye devam ediyor. Davet edildiği mahalle hayırlarının tamamına katılan Başkan Yılmaz son olarak Karesi İlçesi sınırlarında bulunan Armutalan, Naipli, Beyköy, Tatlıpınar, Şamlı, Karacaören, Davutlar ve Çaypınar mahallelerinde düzenlenen hayırlarda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Tüm vatandaşlarla tek tek tokalaşıp hal hatır olan Yılmaz, “Biz her zaman yanınızda olduk, yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Yılmaz, Karesi Belediyesi olarak kırsal mahallelerde çalışmalara ara vermeksizin devam ettiklerini ifade ederek, “Buralarda yapacağımız daha işler var. Bunları da tamamlayarak burada yaşayan vatandaşlarımızın hayatlarını daha konforlu biçimde sürdürmelerini arzu ediyoruz” açıklamasını yaptı. Mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen, Başkan Yılmaz, “Verdiğiniz emanete sahip çıkarak, şehrimizi yönetmeye çalışıyoruz. Gücümüzü sizin enerjinizden ve ilginizden alıyoruz” dedi. Hedeflerinin 2023 olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Burada gördüğümüz eksiklikleri planlayarak yatırım programımıza alıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılına kırsal mahallelerimizi hazırlıyoruz. Hedef 2023’e ve Yeni Türkiye’ye yakışan mahalleler” dedi.

Mefail Bozdağ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.