" />
USD
3,7096
EURO
4,3626
ALTIN
152,8257

ALÇEV AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlköğretim Kurumları öğrenci ve velileri, Okul Aile Birliğinin organizasyonunda gerçekleşen kahvaltıda buluştu. Papazlıkhan Beach Otel’de gerçekleşen kahvaltıda Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlköğretim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanı Elvan Dirier kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında, Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk’e, tüm öğretmenlere, Okul Aile Birliği üyelerine, veli ve öğrencilere katılımlarından dolayı […]

ALÇEV AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlköğretim Kurumları öğrenci ve velileri, Okul Aile Birliğinin organizasyonunda gerçekleşen kahvaltıda buluştu.

Papazlıkhan Beach Otel’de gerçekleşen kahvaltıda Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlköğretim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanı Elvan Dirier kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında, Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk’e, tüm öğretmenlere, Okul Aile Birliği üyelerine, veli ve öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunan Elvan Dirier, öğretmenlik mesleğinin kutsallığını ve aile olmanın önemini vurguladı.

Eğitim-öğretim yılı içinde görsel sanatlar derslerinde yapılan resim ve çeşitli objelerin de sergilendiği kahvaltıda öğrenciler, deniz ve havuzun tadını çıkarırken; veliler de bir arada olmanın keyfine vardı. Kahvaltının ardından canlı müzik eşliğinde sohbet eden veliler ve öğretmenler yaz mevsimini böyle güzel bir etkinlikle karşılamaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Seda İldeniz

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.