EDREMİT’TE PANDOMİM GÖSTERİSİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE PANDOMİM GÖSTERİSİ

Edremit Belediyesi’nin katkılarıyla Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nun düzenlediği pandomim gösterisi Şükrü Tunar Kültür Merkezinde sahnelendi.

Edremit Belediyesi’nin katkılarıyla Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından düzenlenen pandomim gösterisinde sanatçı Vedat Zar tarafından sahnelenen“Sessizlikle dans” adlı oyun Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde izleyici ile buluştu. Yoğun ilgi ile karşılanan oyunda sanatçı Zar’ın performansı izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Gösterinin sonunda kendisini tebrik eden Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Yazar, “Öncelikle Belediye Başkanımız Kamil Saka’nın selamlarını iletiyorum.  Başkanımız Kamil Saaka’nın öncülüğünde belediye olarak Edremit’imizi farklı sanat dallarıyla buluşturmak, bizleri mutlu ediyor. Bunlardan birisi olan mim sanatımızı da bizlere tanıtan ve gösteren Vedat Zar kardeşimize teşekkür ediyor, Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’na da pandomim sanatını bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.