" />
USD
3,6884
EURO
4,3432
ALTIN
151,3652

TOMBİK OYUNU HAVRAN ŞAMPİYONU SEYİTONBAŞI İLKOKULU

Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği çocuk oyunlarından tombik ilçe birincisi Seyitonbaşı İlkokulu oldu. Bir haftadır ilçe kapalı spor salonunda devam eden oyunlarda karşılaştığı tüm okul takımlarını deviren Seyitonbaşı İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri final maçında oldukça iddialı olan Temaşalık İlkokulu’nu zorlu bir oyundan sonra yenmesini bildi. Oyunun ilk setini çok rahat bir şekilde kazanan […]

TOMBİK OYUNU HAVRAN ŞAMPİYONU SEYİTONBAŞI İLKOKULU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği çocuk oyunlarından tombik ilçe birincisi Seyitonbaşı İlkokulu oldu. Bir haftadır ilçe kapalı spor salonunda devam eden oyunlarda karşılaştığı tüm okul takımlarını deviren Seyitonbaşı İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri final maçında oldukça iddialı olan Temaşalık İlkokulu’nu zorlu bir oyundan sonra yenmesini bildi.

Oyunun ilk setini çok rahat bir şekilde kazanan Seyitonbaşı İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri ikinci ve üçüncü setleri rakibine kaptırdı. Dördüncü seti alan takım final setini de alarak ilçe şampiyonu oldu. Oyun hakemlerinin özverili çalışması ve maçları yönetmesi de alkışlanması gerekenlerdendi.

Oyunlar sonunda birincilik ödülünü İlçe Kaymakamının elinden alan oyuncular arkadaşlarının yazdığı Şampiyon yazısı da günün güzelliklerindendi.

Ayhan Kurt

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.