" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

19 MAYIS FORMALİTEDEN KUTLANDI

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Burhaniye’de yapılan formalite tören ile kutlandı. Sabah saat 09.00’da başlaması gereken törene Burhaniye Kaymakamı Mehmet Göze katılmazken, belediye başkanı Necdet Uysal7da tören alanına 10 dakikalık bir gecikme ile geldi. Törene katılım az olurken Burhaniye AKP ilçe başkanı Onur […]

19 MAYIS FORMALİTEDEN KUTLANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Burhaniye’de yapılan formalite tören ile kutlandı. Sabah saat 09.00’da başlaması gereken törene Burhaniye Kaymakamı Mehmet Göze katılmazken, belediye başkanı Necdet Uysal7da tören alanına 10 dakikalık bir gecikme ile geldi. Törene katılım az olurken Burhaniye AKP ilçe başkanı Onur Bedir’in tören alanı arkasındaki çay ocağında çay içmesi ise ve törene iştirak etmemesi ise düşündürücü bulundu. Burhaniye AKP yöneticilerinden bazılarının katıldığı törene MHP, CHP, ADD, Vatan Partisi geniş katılım sağladı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından hemen sonra İlçe Spor müdürü Ali Keleş, Atatürk anıtına çelenk sunması sonrası tören sona erdi.

GÖSTERİLER İLK KEZ SALONDA YAPILDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl ilk kez Atatürk Spor salonunda yapıldı. Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince hazırlanan kutlamalar Spor salonunda yapıldı. Salonda yapılan törene katılan Burhaniye kaymakamı Mehmet Göze tören boyunca gençlerin sundukları oyunları ve etkinlikleri büyük bir dikkat ile izledi. Havanın sıcak olması nedeniyle salonda bunalan veliler, “ bu gösterileri neden salonda yaptılar anlamadık. Bu sıcakta salonda gösteri mi yapılar” dediler.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.