AYVALIK PAKMAYA  KENAN KAPTAN  MESLEK VE TEKNİK  ANADOLU LİSESİNDEN  ŞİİR DİNLETİSİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK PAKMAYA  KENAN KAPTAN  MESLEK VE TEKNİK  ANADOLU LİSESİNDEN  ŞİİR DİNLETİSİ

Pakmaya  Kenan Kaptan  Meslek ve Teknik Anadolu  Lisesi 19 Mayıs 1919 Gençlik ve Spor  Bayramını  Uygulamalı meslek lisesinin salonunda  gerçekleştirdi .17 öğrencinin okuduğu şiirler yanı sıra 3  Müzisyen örencinin  gurup olarak şarkılar söylemesi  konuklar dan büyük alkış aldı .

Kapanışda  Folklor  gurubu  zeybek,efe  oyunlarıyla  göz doldurdular .Okul Müdürü Hüseyin Ada  Konuşmasında  :Öğrencilerimin  sergilediği  Şiir dinletisi ve Halk oyunlarını Çok beğendim  kendilerini kutluyorum Bu gençlerimizle 19 Mayıs Gençlik ve spor  bayramının 94. Yılını en iyi şekilde  kutlamış olduk . Bu Siir  etkinliğini ve halk oyunlarını bize sunan öğrencilerimizi  eğiten  öğretmenlerimize  emek veren tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür  ediyorum .

Yüksel  Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.