" />
USD
3,6883
EURO
4,3425
ALTIN
151,3611

BAHÇEŞEHİR KOLEJLİ GENÇLERDEN ATA’YA SAYGI!

Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kendilerine Armağan Ettiği “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı” Nı Bayramın Adına Yakışır Bir Şekilde Atatürk’ü Ve Şehitlerimizi Anarak Kutladılar. Bahçeşehir Koleji Gençleri Atatürk’e Teşekkürlerini Hazırladıkları Gösteriler Ve Onun Yolundan Gittiklerini Anlatan Şiirler İle Anlattılar. Çünkü Bugün, Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün Önderliğinde Başlayan Kurtuluş […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJLİ GENÇLERDEN ATA’YA SAYGI!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kendilerine Armağan Ettiği “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı” Nı Bayramın Adına Yakışır Bir Şekilde Atatürk’ü Ve Şehitlerimizi Anarak Kutladılar.

Bahçeşehir Koleji Gençleri Atatürk’e Teşekkürlerini Hazırladıkları Gösteriler Ve Onun Yolundan Gittiklerini Anlatan Şiirler İle Anlattılar. Çünkü Bugün, Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün Önderliğinde Başlayan Kurtuluş Mücadelesinin İlk Adımının Atıldığı 19 Mayıs’ın 96. Yıl Dönümüdür. Bugün, Anadolu Halkının Dirilişinin, Ayağa Kalkışının Esarete Ve Kulluğa İsyan Bayrağını Açtığı Gündür.

Lise Müdürü Rami Çetinel Öğrencilere “Sevgili Gençler, Geçmişini, Tarihini Kültürünü Bilen Ve Geçmişine Sahip Çıkan Ve Bunu Da Gençlerine Aktarabilen Toplumlar İlelebet Yaşama Hakkına Sahiptirler. Bu Bilinçle 19 Mayıs 1919’ Da İlk Bağımsızlık Ateşini Yakan Atatürk, Yapmış Olduğu Çalışmalar Ve Gerçekleştirdiği Kongreler İle Kurtuluş Savaşı’nı Ona İnanan Milleti İle Birlikte Sürdürmüş, Kazanılan Bu Zaferin Devam Etmesi Ve Vatanımızın Kalkınması İçin Gençlere Olan Güveni Sebebiyle De Bu Günü Siz Gençlerimize Armağan Etmiştir.

Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Olarak Sizlerin De “Vatanını En Çok Seven, Görevini En İyi Yapandır.” Sözünü Rehber Edinerek Çok Çalışıp, İlerde Şahsınızıa Verilecek Olan Görevi En İyi Şekilde Yapacağınızdan Şüphemiz Yoktur.”Diyerek Seslendi.

Bahçeşehir Koleji Spor Salonunda Yapılan Tören 10. Yıl Marşı Ve  Okulun Jimnastik Takımının Gösterisiyle Son Buldu.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.