" />
USD
3,6886
EURO
4,3424
ALTIN
151,3639

KARESİ’DE HİZMET SEFERBERLİĞİ

Karesi Belediyesi, kırsal mahalleleri toz ve çamurdan kurtarmak için hizmet seferberliği başlattı. Çalışmalar kapsamında Naipli Mahallesi’ne 320 kamyonluk kilit parke taşı döşeniyor. Karesi Belediyesi, şehir merkezindeki imkan ve hizmetlerin tamamını kırsal mahallelere de götürüyor. Karesi İlçesi’nin 4 bir yanına hizmetin eşit dağıtılmasını amaçlayan belediye, şehir merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de hummalı bir çalışma yürütüyor. […]

KARESİ’DE HİZMET SEFERBERLİĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Belediyesi, kırsal mahalleleri toz ve çamurdan kurtarmak için hizmet seferberliği başlattı. Çalışmalar kapsamında Naipli Mahallesi’ne 320 kamyonluk kilit parke taşı döşeniyor.

Karesi Belediyesi, şehir merkezindeki imkan ve hizmetlerin tamamını kırsal mahallelere de götürüyor. Karesi İlçesi’nin 4 bir yanına hizmetin eşit dağıtılmasını amaçlayan belediye, şehir merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de hummalı bir çalışma yürütüyor. Şehrin altyapı sorunlarını gidermek ve taleplere cevap vermek için gece gündüz çalışan belediye ekipleri, Naipli Mahallesi’nde 320 kamyonluk kilit parke taşı döşüyor. Naipli’de 10 bin metrekare kilit parke taşı döşemesi yapan belediye, ilçe sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelerinin çehresini güzelleştirerek, 2023’ün Yeni Türkiyesi’ne yakışır bir hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edecek.

Murat ;Ayaşoğlu

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.