" />
USD
3,7059
EURO
4,3611
ALTIN
152,8304

KÖSEDERELİ ÇOCUKLAR ARTIK DAHA  MUTLU

Küçükkuyu Belediye Başkanlığı,Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi Kösedere Köyünde 1993 yılında şehit edilen Jandarma Onbaşı Murat Elibol adına yaptığı ve içinde çeşitli oyun gruplarının bulunduğu bir çocuk bahçesini hizmete açtı. Açılış töreninde kalabalığa seslenen Küçükkuyun Belediye Başkanı Cengiz Balkan Köy Muhtarı Mutlu Yaşar’ın teklifi üzerine köy çocuklarının kullanması amacıyla içinde çeşitli oyun ve oturma gruplarının bulunduğu bir […]

KÖSEDERELİ ÇOCUKLAR ARTIK DAHA  MUTLU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Küçükkuyu Belediye Başkanlığı,Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi Kösedere Köyünde 1993 yılında şehit edilen Jandarma Onbaşı Murat Elibol adına yaptığı ve içinde çeşitli oyun gruplarının bulunduğu bir çocuk bahçesini hizmete açtı.

Açılış töreninde kalabalığa seslenen Küçükkuyun Belediye Başkanı Cengiz Balkan Köy Muhtarı Mutlu Yaşar’ın teklifi üzerine köy çocuklarının kullanması amacıyla içinde çeşitli oyun ve oturma gruplarının bulunduğu bir çocuk bahçesinin yapımına başladık.Bu sırada öğrendim ki, köyün gençlerinden Murat Elibol 1993 Yılında Bingöl de pusuya düşürülüp şehit olan 33 er den birisi. Yaptığımız bu çocuk bahçesine “Şehit Jandarma Murat Elibol Parkı” adını verdik. Vatanımız için şehit olan Jandarma Onbaşı Murat Elibol’un adını ölümsüzleştirmek istedik” dedi.Parkın açılış törenine CHP Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş,CHP Çanakkale Milletvekili Adayı Muharrem Erkek ve  çok sayıda vatandaş katıldı.

Çağla Erdinç

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.