“PARTİMİZİN İKTİDARI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

“PARTİMİZİN İKTİDARI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Akın, seçim çalışmaları kapsamında, Bandırma ve Altıeylül ilçelerini ziyaret etti.

Bandırma’da, Beyköy, Orhaniye, Külefli, Günaydın ve Kurtuluş mahallelerini ziyaret eden Akın, vatandaşlarla kucaklaştı ve sıkıntılarını dinledi.

CHP’nin politikaları ve seçim vaatleri hakkında bilgi veren Akın, vatandaşlara hitaben, “Az kaldı arkadaşlar. Sıkın dişinizi. Yakında aydınlık günlere kavuşacağız. Asgari ücretlimizin, taşeron işçimizin, emeklimizin yüzü gülecek” dedi.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Akın, “Sizi hiç yalnız bırakmayacağım. Sürekli yanınızda olacağım. Ben bu toprakların, sizlerin evladıyım. Sizler benim ailemsiniz. Bu sevgimiz hiç bitmeyecek, Balıkesir sevdamız hiç bitmeyecek” diye konuştu.

Altıeylül ilçesine de giden Akın, burada Salı Pazarı esnafıyla bir araya geldi. Esnafın yaşadığı sıkıntıların farkında olduklarını vurgulayan Akın, “Bütün politikalarımızı, sizlerin yüzünü güldürmeye yönelik hazırlıyoruz. Bu nedenle partimizin iktidarı için çalışmaya devam ediyoruz” ifadesini kullandı.

Akın, Balıkesir kent merkezinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen fener alayına da katıldı. Akın, vatandaşlar tarafından atılan sloganlara ve söylenen marşlara da eşlik etti.

CHP’li Akın, Gönen’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen törenleri de izledi, vatandaşları selamladı.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.