ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDEN TURİZMDE ORTAK AKIL ÇALIŞTAYI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

 ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDEN TURİZMDE ORTAK AKIL ÇALIŞTAYI

Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 2014 yılı Güney Marmara Kalkınma Ajansı Mali Destek Programına sunulan ve kabul edilen TR22/14/ÖSMDP2/0013 referans no’lu Balıkesir’in Yeni Turizm Modeli Projesi kapsamında Turizmde Ortak Akıl Çalıştayı 25/05/2015 tarihinde Edremit Adramis Otel’de gerçekleştirilecek. Projenin yürütücüsü ve koordinatörü olarak Altıeylül Belediyesi Strateji Müdürlüğü çalıştayla ilgili çalışmalara son sürat devam ediyor.

Turizmde ortak akıl çalıştayına yönelik Altıeylül Belediyesi Strateji Müdürü Özgür Aycil “İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz projede yapacağımız ortak akıl çalıştayında turizm sektöründe faaliyet gösteren turizm acenteleri, turizm firmaları, otel işletmeleri ve ilgili sektör paydaşları bir araya gelecek. Proje ortağımız Balıkesir Üniversitesi turizm fakültesinin değerli akademisyenleri ile birlikte sektörde yaşanılan sorunların tespiti ve çözüm yollarına yönelik çalışmalar yapacağız. Çalıştay sonunda hazırladığımız çalıştay raporunu ülkemizdeki tüm turizm il müdürlüklerine göndermeyi planlıyoruz. En büyük amacımız bu proje ile Balıkesir ilimizin yerli ve yabancı turist sayısını arttırmaktır” dedi.

Murat Ayaşoğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.