BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN VAATLERİNİ BİR BİR YERİNE GETİRİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN VAATLERİNİ BİR BİR YERİNE GETİRİYOR

Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan;  2014-30 Mart yerel seçimleri öncesinde seçmenlere verdiği sözlerini birbir yerine getirmesiyle dikkatleri üzerinde topluyor.

Bu kapsamda, ilçede ana yolların yanı sıra ara arterlerdeki bozuk yollara yönelik hummalı bir çalışma başlatan Başkan Arslan’ın, ilçe genelinde asfalt yolların yanı sıra kilit parke taşlarıyla dev bir atılım içinde olduğu gözleniyor.

Son olarak; geçtiğimiz hafta Kazım Arslan öncülüğündeki Gömeç Belediyesi ilçe sınırları dahilindeki Meriçler Yanı Yolu ile Çanakkale ile İzmir’i birbirine bağlayan E-87 karayolu bağlantısındaki bölgede bulunan 1. ve 2. Sanayi yollarının yapımında kullanılmak üzere kilit parke ve taş bordür işini ihaleye açılmasının ardından işin hemen başlatılması talimatını verdi.

4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile yapılan ihale kapsamında; 8 bin 500 metrekarelik taş ile döşemesi için alt ve üst malzeme artı işçilik ve 3 bin 62 metrekarelik taş döşemesinin yanı sıra 2 bin 90 metrekarelik bordür, malzeme ve işçiliğin ihale edildiği öğrenildi.

Burhaniyeli bir firmanın ihaleyi kazandıktan sonra başlattığı çalışmaların 45 gün içerisinde tamamlanmasının hedeflendiği bildirildi.

Gömeç’te yapılan dev yol hamlesi hakkında muhabirimizin sorularını yanıtlayan Başkan Arslan, yerel seçimler döneminde verdikleri her sözü yerine getirebilmek için hummalı bir çaba içerisinde olduklarını kaydederek, Allah’ın izniyle görev süresi içerisinde Gömeç halkına ne söz vermişlerse, hepsini yerine getireceklerini kaydetti.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.