" />
USD
3,6861
EURO
4,3282
ALTIN
151,8081

EDREMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN LİSELERE 2000 KİTAP DAĞITILDI

Edremit Belediyesi tarafından ilçemizde lise düzeyinde eğitim veren okullara toplam 2100 adet kitap dağıtıldı. Belediye ekipleri tarafından, başta kapanan kitap evleri olmak üzere, vatandaşlarımızdan toplanan  çeşitli kitaplar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonu ile okullara gönderildi. Edremit Belediyesi bünyesinde toplanan kitaplar ilçedeki okullara dağıtıldı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde toplanan ve gerekli tasnif ve kontrolleri yapılan toplam 2100 adet kitap İlçe Milli […]

EDREMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN LİSELERE 2000 KİTAP DAĞITILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından ilçemizde lise düzeyinde eğitim veren okullara toplam 2100 adet kitap dağıtıldı. Belediye ekipleri tarafından, başta kapanan kitap evleri olmak üzere, vatandaşlarımızdan toplanan  çeşitli kitaplar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonu ile okullara gönderildi.

Edremit Belediyesi bünyesinde toplanan kitaplar ilçedeki okullara dağıtıldı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde toplanan ve gerekli tasnif ve kontrolleri yapılan toplam 2100 adet kitap İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan görüşmelerden sonra ilçemizde eğitim veren lise düzeyindeki okullara gönderildi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, kapanan kitap evlerinden ve vatandaşlardan toplanan kitapların tek tek tasnif edildikten sonra okullara dağıtıldığını ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da Edremit Belediyesi olarak eğitime destek olmaya devam ettiklerini belirterek “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile koordinasyon içerisinde okullarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Son olarak Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğümüzde toplanan 2100 adet kitabı okullarımıza gönderdik” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.