" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

MİLLÎ GÖRÜŞ YAPAR, BUNLAR SATAR

Millî İttifak’ın Balıkesir Milletvekili Adayları tempoyu arttırdı. Balıkesir merkezde Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden adaylardan Kadir TALYURT, Zeki UÇAR ve Hatice EREN, esnafın derdini dinledi. “Sıkıntılarımızın merkezinde, ekonomi çarkının tıkanmış olması geliyor. İşlerimiz her gün geriye gidiyor. Birikim yapma-yı bırakın, ayakta zor duruyoruz, hayatımızı kredi kartıyla devam ettiriyoruz. Refah-Yol iktidarında merhum ERBAKAN hocamızın verdiklerini hatırlıyor […]

MİLLÎ GÖRÜŞ YAPAR, BUNLAR SATAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Millî İttifak’ın Balıkesir Milletvekili Adayları tempoyu arttırdı.

Balıkesir merkezde Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden adaylardan Kadir TALYURT, Zeki UÇAR ve Hatice EREN, esnafın derdini dinledi. “Sıkıntılarımızın merkezinde, ekonomi çarkının tıkanmış olması geliyor. İşlerimiz her gün geriye gidiyor. Birikim yapma-yı bırakın, ayakta zor duruyoruz, hayatımızı kredi kartıyla devam ettiriyoruz. Refah-Yol iktidarında merhum ERBAKAN hocamızın verdiklerini hatırlıyor ve arıyoruz.” şeklinde dertlenen sanayi esnafına hitaben konuşan Milletvekili Adayı Kadir TALYURT, “Arkadaşlar, bir aydır sahadayız. Sıkıntı sadece sanayide, ekonomide değil. Halkımızın hemen her kesiminin maddi ve manevi sıkıntılar içinde olduğunu, buhrana sürüklendiğini görüyoruz. Bu gidişata göre; bu ülkenin yönetimi bir kere daha AKP’ye verilemez. Şimdiye kadar sizleri seçim barajıyla tehdit edip, oylarınızı aldılar.
Şimdi artık Millî İttifak var… Alternatif var… Saadet Partisi Var…Milletimiz AKP’ye mahkum değil.

Biz sizlere yapamayacağımız bir şeyi vaad etmiyoruz. Biz yaptık, yine yaparız. Siz Millî Görüş’ün ne olduğunu biliyorsunuz…

AKP, bundan önceki seçimlerde verdiği sözleri tutmadı, taahhütlerini yerine getir-medi.

Yol, Hastane, Otel, Plaj yapmakla övünen AKP’nin Fabrika yaptığını, işsize iş kapısı açtığını gördünüz mü? Bilakis, Millî Görüş’ün yaptığı bütün Fabrikaları sattılar. Çalışanı sokağa attılar.

Şimdi suçlarını örtmek için miting meydanlarında algı yönlendirmesi yapıyorlar, süslü kelimelerle ve yandaş medyanın desteği ile milleti kandırmaya çalışıyorlar.  Ne diyorlar? Yeni Türkiye’yi kuracaklarmış. Beyler, Yeni Türkiye öyle meydanlarda slogan atarak kurulmaz. Yeni Türkiye’yi Anadolu’yu fabrikalarla donatanlar kura-bilir. Yetim hakkına sahip çıkanlar kurabilir. Dürüst, şeffaf, şaibesiz kadrolar kura-bilir. Hem siz 13 yıldır Hükümet değil misiniz? Elinizden bir şey gelecek olsaydı, 13 yılda yapmanız gerekmez miydi?

Sevgili kardeşlerim, neresinden yaklaşırsanız yaklaşın, milletimizin 13 yılını kay-bettiğini görmemek ve ifade etmemek mümkün değil. Bu günkünden daha geriye gitmemek, yarınlarımızı da kaybetmemek için, yaşanabilir bir Türkiye’ye kavuşa-bilmek için Millî İttifak’a destek verin ki, sizlere hizmet edelim.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.