" />
USD
3,6655
EURO
4,3317
ALTIN
151,3007

BAŞKAN YILMAZ TAPU DAĞITTI

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Maltepe Mahallesinde kooperatif evlerinin tapu dağıtım törenine katıldı. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, Maltepe Mahallesinde yapımı tamamlanan kooperatif evlerinin tapu dağıtım törenine katıldı. Yılmaz, kooperatif üyeleriyle sohbet ederek dertlerini dinledi. Kooperatif sakinleri ve kooperatif başkanı Alişan Genç, evlerinin tamamlandığını, sadece ıslak zemindeki parkelerin eksik olduğu […]

BAŞKAN YILMAZ TAPU DAĞITTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Maltepe Mahallesinde kooperatif evlerinin tapu dağıtım törenine katıldı.
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, Maltepe Mahallesinde yapımı tamamlanan kooperatif evlerinin tapu dağıtım törenine katıldı. Yılmaz, kooperatif üyeleriyle sohbet ederek dertlerini dinledi. Kooperatif sakinleri ve kooperatif başkanı Alişan Genç, evlerinin tamamlandığını, sadece ıslak zemindeki parkelerin eksik olduğu için yapı kullanım izni alamadıklarını ve bu konuda mağdur olduklarını dile getirdi. Genç, ayrıca, evin borcunu ödemek için banka kredisi kullandıklarını ve ıslak zemine yaptırılacak parkelerin kendilerine büyük külfet getireceğini belirtti. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kooperatif üyelerini dinleyerek, yasaların el verdiği sürece kendilerine her zaman yardımcı olacaklarını söyledi.
Kooperatif üyelerine tavsiyelerde de bulunan başkan Yılmaz, organize olup birlikte hareket edilmesi konusunda da çağrı yaptı. Yılmaz, “Kanunlar konulurken umumun düzenini sağlamak için yapılır. Bizler kendi sağlığımızı çok düşünmeyebiliyoruz. Organize olup ıslak zemin parke ve kaleboduru bence iyi bir firma ile anlaşıp çok daha ucuz fiyata yaptırabilirsiniz. Bu parkeleri bireysel olarak yaptırmanız sizlere çok daha pahalıya mal olacaktır. Bir yapı marketle malzeme konusunda anlaşıldığında bu sorunu halledebilirsiniz. Birbirinizden ayrılmayarak toplu hareket ederseniz hem daha ucuza hem de çok kısa zaman içinde bu sorunu çözersiniz” dedi.
Konuşmaların ardından Yücel Yılmaz, kooperatif sakinlerine tapularını dağıttı.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.