" />
USD
3,7059
EURO
4,3615
ALTIN
152,8328

CHP İKTİDARA YAKIN

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, bir gün içerisinde 3 ayrı ilçede seçim çalışması yaptı. Akın, “Partimizin bayrağını Balıkesir’in dört bir yanına taşıyoruz” dedi. Enerjisi ve dinamikliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Akın, bir gün içerisinde Balya, Gönen ve Kepsut ilçelerinde seçim çalışması yaptı. Güne Balya ziyaretiyle başlayan Akın, burada eski CHP Balya İlçe Başkanı Hayati […]

CHP İKTİDARA YAKIN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, bir gün içerisinde 3 ayrı ilçede seçim çalışması yaptı. Akın, “Partimizin bayrağını Balıkesir’in dört bir yanına taşıyoruz” dedi.

Enerjisi ve dinamikliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Akın, bir gün içerisinde Balya, Gönen ve Kepsut ilçelerinde seçim çalışması yaptı.

Güne Balya ziyaretiyle başlayan Akın, burada eski CHP Balya İlçe Başkanı Hayati Görücü’nün cenaze törenine katıldı, yakınlarına ve ailesine başsağlığı dileğinde bulundu.

Balya’da Danişment Mahallesi’ne giden Akın, vatandaşlarla sohbet etti, sıkıntılarını dinledi. CHP’nin vaatleri ve projeleri hakkında bilgi veren Akın, “Partimiz, projeleriyle ülkemizi sırtlayıp çağdaş medeniyetler seviyesine yükseltecek enerji ve vizyona sahiptir” dedi.

Seçim çalışmalarına Gönen’de devam eden Akın, CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Mehmet Tüm ve ilçe teşkilatıyla birlikte Gönen Öğretmenevi’ni ziyaret etti. Akın burada öğretmenevi çalışanlarının tek tek ellerini sıktı ve sohbet etti. Partisinin iktidarında eğitim çalışanlarının hak ettikleri ücret düzeyi ve sosyal haklara kavuşacaklarını belirten Akın, “Sizin yanınızdayız. Çünkü yarınlarımızı eğitim üzerinden şekillendiriyoruz” diye konuştu.

 

-GÖNEN’DE AKIN’A BÜYÜK İLGİ-

 

Akın, Gönen Ovası Sulama Birliği, Gönen Süt Üreticileri Birliği ve Gönen Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi’ni de ziyaret etti. Bu ziyaretleri sırasında Gönenliler Akın’a büyük ilgi gösterdiler ve destek verdiler.

Hemşerilerinin ilgisinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Akın, “Partimizin bayrağını Balıkesir’in dört bir yanına taşıyoruz. Hep birlikte partimizi Gönen’de birinci yapacağız. Gönen’in evladı Ahmet Akın’a sahip çıkacağınızı biliyorum” dedi.

Gönen’den Kepsut ilçesine geçen Akın, Sayacık, Piyade, Tuzak ve Keçidere mahallelerini ziyaret etti. Mahallelerde vatandaşlarla sohbet eden Akın, sıkıntıları dinledi, partisinin projelerini anlattı.

Kepsutlu vatandaşlar ise Akın’ın ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, “Vekilimiz çok genç, inşallah Balıkesirimize uzun yıllar hizmet edecek. Onu büyük bir gururla Meclis’e göndereceğiz” sözleriyle duygularını dile getirdiler.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.