PELİTKÖY’ DE OKUL KORİDORU SERGİ SALONU GİBİ OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

PELİTKÖY’ DE OKUL KORİDORU SERGİ SALONU GİBİ OLDU

Burhaniye’ de, Pelitköy Halit Selçuk Ortaokulu’nda açılan resim sergisi ilgi görürken, okulun koridorları resim sergisi gibi oldu. Öğretmen Canan Açan’ın öncülüğünde hazırlanan resimlerin yer aldığı sergi bir hafta açık kalacak.

Pelitköy de, Ortaokul öğrencilerinin,  Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım derslerinde öğretmenleri Canan Açan rehberliğinde yıl boyunca yaptıkları resimlerin yer aldığı sergi ilgi gördü. Serginin açılışına, karakol komutanı, mahalle muhtarı, öğretmenler ve veliler katıldı.  Bir hafta boyunca açık kalacak olan sergide 150 adet resim ile 20  maket de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Pelitköy Halit Selçuk Ortaokulu binasının koridorlarında sergilenen resimlerinin ilgi gördüğünü anlatan Okul Müdürü Bülent Dükancı, öğretmen Canan Açan ve emeği geçen öğrencilere teşekkür etti.(İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.