ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDEN ÇOK AMAÇLI SALON

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDEN ÇOK AMAÇLI SALON

Altıeylül Belediyesi tarafından Kürse Mahallesi’nde inşaatı biten çok amaçlı salon hizmete açıldı.

Çok Amaçlı Salon’un açılış törenine Vali Mustafa Yaman, Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş, Ak Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Bayyiğit ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fehmi Erdem katıldı.

Çok amaçlı salonlar, kırsal mahallelerdeki vatandaşların düğün ve hayırlarını yapması için planladı. Şehir merkezindeki düğün salonlarını andıran çok amaçlı salonlar, hava şartlarına karşı kırsal mahallelerdeki vatandaşların mağduriyetini gidererek, belediyelere bağlanan yerleşim yerlerinde vatandaşın şehir konforunda cemiyetlerini gerçekleştirmesini amaçlıyor.

“İKİ BAYRAMI BİR ARADA YAŞIYORUZ”

“Kürse Mahallemizin hayrı var, bu münasebetle sevinçliyiz. Bir de yıllardır devam eden ve bir türlü bitirilemeyen bu sosyal tesisimizi bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Belediyeye bağlandığınız günden bu yana Altıeylül Belediyesi olarak ekibimizle birlikte, yerinde incelemelerde bulunduk. Her mahallemizde bu çok amaçlı salonlar olacak dedik, planlayıp programladık ve ekiplerimize talimat verdik. Fen işleri ekiplerimiz Kürse Mahallemiz için de bir proje hazırladı ve bina inşaatını kalan yerinden devralıp, tamamladık. Bugün açılışını yapıyoruz. Yöre halkımıza, mahallemize bu tesisimiz hayırlı uğurlu olsun, hayırlar getirsin” dedi.

Açılışta konuşan Vali Mustafa Yaman “Hem sizlerin katkısı hem de Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ’nun ciddi katkılarıyla, bu çok güzel sosyal tesisin açılışını gerçekleştiriyoruz. Düğününüzün, derneğinizin, cemiyetlerinizin fazla olmasından dolayı belediyemiz harekete geçti. Altıeylül Belediye Başkanımız, kırsal mahallemizdeki eksiği gördü ve sizlere destek vererek bu kıymetli binanın bitmesini ve sizin hizmetinize sunulmasını sağlamış oldu” dedi.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.