EDFOD ÜYELERİ BOZCAADA’YI FOTOĞRAFLADILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDFOD ÜYELERİ BOZCAADA’YI FOTOĞRAFLADILAR

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini değerlendirmek, teorik bilgilerini pratiğe dökmek amacı ile düzenledikleri gezilerimizden birisini daha Bozcaada’ya yaptı.

 

Dernek üyeleri; Adada rüzgâr enerji santralini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Ceneviz Kalesi ve Müzeleri gezdikten sonra balık restoranlarında Ege’nin enfes balıkların tadabilme imkanı yakaladılar. Yemek sonrası adanın ılık rüzgarı ile birlikte dar ve güzel sokaklarda fotoğraf çektiler.

 

EDFOD Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Şimşek; ” teknik fotoğraf gezimiz çok keyifli ve verimli geçti. Gezimiz sırasında dernek üyelerimizden Başak ve Ayhan Kadan çiftinin düğün dış çekimleri yanında Bozcaada’nın renkli sokaklarında fotoğraf avına çıktık. Benzer gezileri önümüzdeki günlerde de farklı güzergahlarda yapacağız. Gezimize katılıp renk veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bizi, EDFOD’u takip edin, bizimle olun” dedi.

Hüseyin Eroğlu

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.