FİTNAT VE EMRAH MUTLULUĞA EVET DEDİLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

FİTNAT VE EMRAH MUTLULUĞA EVET DEDİLER

Havran’lı Cenk Ailesi’nin Kızı Fitnat ile Edremit’li Ergüder Ailesi’nin Torunu Emrah’ın

evlenmeleri nedeniyle hem Havran’da hem de Edremit ‘te3 gün, 3 gece süren yemekli birer düğün düzenlendi.Kına Gecesi Eğlencesi Havran TAN KIR DÜĞÜN SALONU’nda yapıldı.Havran, Edremit ve Körfez Bölgesi’nden çok yoğun bir katılımın gözlendiği kına gecesinde Edremit Halk Oyunları Ekibi takdir topladı.

KINA GECESİNDE “İLHAN ALTIN RÜZGARI”

Körfez Bölgesi’nin yılllara meydan okuyan, sevilen ses sanatçısı İlhan Altın,Cenk Ailesi’ni Nişan Töreninde olduğu gibi yine yalnız bırakmadı ve çok sevindirdi.Cenk Zeytincilik İşletmesi’nin iki veliahtı’ndan biri olan Fitnat Cenk’in hem nişanında hem kına gecesinde hem de düğününde sahne alarak misafirleri coşturdu.İlhan Altın tek kelimeyleTan Kır Düğün Salonu’ndan Havran’ı salladı.Genç çifte bir ömür boyu mutluluk, Cenk ve Ergüder Aileleri’ne de evlatlarının daha nice mutlu günlerini görmelerini dileriz.

Ayhan KUR

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.