" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TATİLCİLERİN İSYANI

Burhaniye’de, 1803 konutlu Orjan tatil sitesindeki deniz kirliliği yazlıkçıların tepkisine sebep oldu. Havran’dan doğan Üyücek deresine bırakılan atıkların kirliliğe sebep olduğunu ifade eden vatandaşlar, önlem alınmasını istedi. Burhaniye de, derelerden gelen kirliliğin denizi girilmez hale getirdiği Orjan tatil sitesinde oturan vatandaşlar kirliliğe tepki gösterdi. Üyücek deresine, bırakılan atıklar denizi kirletirken, yazlıkçılar denizin girilmez hale geldiğini […]

TATİLCİLERİN İSYANI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de, 1803 konutlu Orjan tatil sitesindeki deniz kirliliği yazlıkçıların tepkisine sebep oldu. Havran’dan doğan Üyücek deresine bırakılan atıkların kirliliğe sebep olduğunu ifade eden vatandaşlar, önlem alınmasını istedi.
Burhaniye de, derelerden gelen kirliliğin denizi girilmez hale getirdiği Orjan tatil sitesinde oturan vatandaşlar kirliliğe tepki gösterdi. Üyücek deresine, bırakılan atıklar denizi kirletirken, yazlıkçılar denizin girilmez hale geldiğini anlattı. Orjan sahilinde toplanan vatandaşlar, kirliliğe tepki gösterdi. Kirliliği çok yadırgadığını anlatan Bülent Yılmaz, “Körfez de gençlik olarak ben bu sahillerin bu şekilde almasını çok yadırgıyorum. İnsanların burada denize girmesi mümkün değil. Herkes bu taşın altına elini sokuyor. Fakat belediyelerin bunlar da bir yaptırımı olmuyor. Bu alanda belediyelerden yardım bekliyoruz” dedi.
Kaya ise “1803 konutlu Orjan sitesi, her iki tarafında bulunan derelerin denizi kirletmesinden dolayı son derece şikayetçidir ve rahatsızdır. Dereler insafsızca kirletilmekte ve Havran ile Burhaniye ilçelerinin atıklarını denize taşımaktadır. Çözüm bulunmasını istiyoruz” diye konuştu.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.