" />
USD
3,6754
EURO
4,3205
ALTIN
151,8373

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE YOLLAR DÜZENLENİYOR

  Edremit’te bağlı Zeytinli Mahallesi’nde toplu taşıma araçları başta olmak üzere yoğun olarak kullanılan Kurtuluş Caddesi’nde yol düzenleme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’da ekipleri denetleyerek çalışmaları yerinde inceliyor. Edremit Belediyesi tarafından ilçeye bağlı mahallelerde ilkbahar mevsimi ile başlatılan çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Zeytinli Mahallesi’nde toplu taşıma araçları başta […]

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE YOLLAR DÜZENLENİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit’te bağlı Zeytinli Mahallesi’nde toplu taşıma araçları başta olmak üzere yoğun olarak kullanılan Kurtuluş Caddesi’nde yol düzenleme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’da ekipleri denetleyerek çalışmaları yerinde inceliyor.

Edremit Belediyesi tarafından ilçeye bağlı mahallelerde ilkbahar mevsimi ile başlatılan çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Zeytinli Mahallesi’nde toplu taşıma araçları başta olmak üzere yoğu olarak kullanılan Kurtuluş Caddesi üzerinde Fen işleri Müdürlüğü tarafından yeniden düzenleme çalışmaları sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Çalışmalara aksatılmadan devam edilmesi ve bir an önce bitirilmesi için ekiplere talimat veren Başkan Saka, “Öncelikle yoğunlukla kullanılan cadde ve sokaklardan başlayarak cadde sokakları yeniden düzenliyoruz. Yaz sezonu öncesinde turistik mahallelerde çalışmaları bitirip hizmete açacağız” dedi. Altyapı çalışmalarının ardından parke taş döşeme, yaya kaldırımları, yağmur suyu olukları ve peyzaj düzenlemeleri yapılacak olan Kurtuluş Caddesi’nde çalışmaların Haziran ayında bitirilerek hizmete açılması hedefleniyor.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.