111 YAŞINDA KALÇA AMELİYATI OLDU

Balıkesir’de, 111 yaşındaki Yasma nine, ameliyatını yapan doktorun kendisini evinde ziyaret etmesiyle duygulu anlar yaşadı. Kemik erimesi ve kalça kırığı yüzünden yürüyemeyen ve büyük acılar çeken 111 yaşındaki Yasma Sözbir, Edremit Devlet Hastanesi’nde Op. Dr. Coşkun Ertürk’ün tarafından başarılı bir operasyonla ameliyat edildi. 15 gün hastanede kaldıktan sonra taburcu edilen yaşlı kadını doktoru evinde ziyaret […]

 111 YAŞINDA KALÇA AMELİYATI OLDU

Balıkesir’de, 111 yaşındaki Yasma nine, ameliyatını yapan doktorun kendisini evinde ziyaret etmesiyle duygulu anlar yaşadı.
Kemik erimesi ve kalça kırığı yüzünden yürüyemeyen ve büyük acılar çeken 111 yaşındaki Yasma Sözbir, Edremit Devlet Hastanesi’nde Op. Dr. Coşkun Ertürk’ün tarafından başarılı bir operasyonla ameliyat edildi. 15 gün hastanede kaldıktan sonra taburcu edilen yaşlı kadını doktoru evinde ziyaret etti. Hayatında hiç doktora gitmediğini ve aspirin dışında hiç bir ilaç kullanmadığını belirten Yasma Sözbir, Dr. Ertürk’ün ziyaretinden büyük mutluluk duydu. Asırlık çınar, “Bu yaşta ameliyat olmak da kaderde varmış. Şimdiye kadar hiç doktora gitmemiştim” diye konuştu.
Doktorun ziyareti ailesini de sevindirirken, yakında zor da olsa yürümeyi bekleyen yaşlı kadının mutluluğu görülmeye değerdi.
Ziyarette, doktor tarafından muayenesi ve pansumanı da yapılan Yasma nine, Ertürk’e teşekkür etti.(İHA)

Yorumlar

yorum