ANNESİNİN HAYIR DUASINI ALMADAN İŞE BAŞLAMIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ANNESİNİN HAYIR DUASINI ALMADAN İŞE BAŞLAMIYOR

Balıkesir’in Edremit ilçesinin son belediye başkanı ve 27 yıl 11 ay 21 günden bu yana Güre beldesi ve Edremit ilçesinde aralıksız belediye başkanlığı yapan Kamil Saka her sabah annesinin hayır duasını almadan işe başlamıyor.

1987 yılından bu yana 10 bin 217 gündür Balıkesir’in Edremit İlçesi ve Güre Beldesinde kesintisiz belediye başkanlığı görevini yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka her sabah annesi Cavide Saka’nın hayır duasını almadan mesaiye başlamıyor.  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Her sabah annemin hayır duasını alıp elini öpüyor ve güne öyle başlıyorum. Allah başımızdan eksik etmesin.”dedi. Saka annelerin emeğinin, hakkının hiçbir zaman ödenemeyeceğini, sadece anneler gününde değil her gün annelerimizin kıymetini ve değerini bilmemiz gerektiğini vurguladı. Başkan Kamil Saka, ayrıca annesiyle çekilmiş sabah sohbetinin fotoğrafını da sosyal medya üzerinden paylaştı. Binlerce kişinin beğendiği fotoğraf ayrıca yüzlerce güzel yorum aldı.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.