" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP’NİN KÜÇÜKKÖY VE SARIMSAKLI ÇIKARTMASI

Balıkesir CHP Milletvekili adayı Ali Kemal Deveciler, Ayvalık’ın Sarımsaklı ve Küçükköy mahallelerinde vatandaşlar ile buluştu. Sevgi gösterileri arasında vatandaşlar ile buluşan Ami Kemal Deveciler, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri arkasındayız. Sözümüz söz kredi kartları faizini, tüketici kredileri faizinin en az yüzde 80’ini sileceğiz. Faizleri sileceğiz, çiftçiyi esnafı rahatlatacağız. Çiftçimiz 2 Trakya büyüklüğündeki alanı ekmiyor” dedi. […]

CHP’NİN KÜÇÜKKÖY VE SARIMSAKLI ÇIKARTMASI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir CHP Milletvekili adayı Ali Kemal Deveciler, Ayvalık’ın Sarımsaklı ve Küçükköy mahallelerinde vatandaşlar ile buluştu. Sevgi gösterileri arasında vatandaşlar ile buluşan Ami Kemal Deveciler, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri arkasındayız. Sözümüz söz kredi kartları faizini, tüketici kredileri faizinin en az yüzde 80’ini sileceğiz. Faizleri sileceğiz, çiftçiyi esnafı rahatlatacağız. Çiftçimiz 2 Trakya büyüklüğündeki alanı ekmiyor” dedi.

Deveciler vatandaşlara yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Emekli de uyandı halk  CHP’yi istiyor artık. 4 yıl içinde biz bu ülkede yoksulluğu tarihe gömeceğiz. Hiçbir evin geliri 720 liranın altında olmayacak. Her iktidar yol, köprü yapar.

Tek güvencemiz sizsiniz, biz onlar gibi 13 yıllık yetki filan da istemiyoruz. Sizden sadece 4 yıl için yetki istiyoruz. Türkiye’de Hiçbir şeker fabrikasını kapatmayacağım. Oy versin vermesin 77 milyon yurttaşımızı  kucaklayacağız. Köşeyi dönmek için değil, millete hizmet için varız. Türkiye’yi dünya markası yapmak istiyoruz. Yüzyılın projesini açıkladık Merkez Türkiye dedik.

Türkiye bölgesinde barışın simgesi olacak.

Tüm CHP’lilerin iyi çalışmalarını istiyoruz. 1 vatandaşımızı ikna edip sandığa götüreceksiniz. Söz mü? Ben de size namus sözü veriyorum. Sizin için çocuklarımız için bayrağımız için çalışacağım” dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.