" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HAYDİ ASLAN ÇALIŞ BAKALIM

30 Mart Yerel seçimleri ile belediye başkanı seçilen Gömeç Belediye Başkanı Kazım Aslan’a vatandaşlardan “ hadi Aslan çalış bakalım” dediler. Gömeç’in sahil kesiminden feryatlar yükseliyor. Balıkesir’in Gömeç ilçesinde sahil kesiminde bulunan sitelerden Gömeç Belediye başkanı Kazım Aslan’a tepki yağıyor. Su hatlarının sürekli arıza yaptığı, boruların sık sık patladığını iddia edildiği Gömeç ilçesinin Karaağaç Mahallesi Çetir […]

HAYDİ ASLAN ÇALIŞ BAKALIM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

30 Mart Yerel seçimleri ile belediye başkanı seçilen Gömeç Belediye Başkanı Kazım Aslan’a vatandaşlardan “ hadi Aslan çalış bakalım” dediler.

Gömeç’in sahil kesiminden feryatlar yükseliyor. Balıkesir’in Gömeç ilçesinde sahil kesiminde bulunan sitelerden Gömeç Belediye başkanı Kazım Aslan’a tepki yağıyor. Su hatlarının sürekli arıza yaptığı, boruların sık sık patladığını iddia edildiği Gömeç ilçesinin Karaağaç Mahallesi Çetir Mevkii Gemi yatağı koyu sakinleri, Karaağaç Belediyesini mumla arar hale geldik dediler. Yaz aylarında yıllardır buraya geliyoruz. Akdoruk siteleri, Eskişehir sitesi, Kocaeli sitesi ve yeni yapılmakta olan Türe Sitesinin bulunduğu alan yaptığımız müracaatlara rağmen bir türlü çalışma yapılmıyor. Otların insan boyunu geçtiği mevkide bakım olmadığını, toprağın kayarak denizin içine gittiği, şemsiyelerin paramparça yerlerde süründüğü plajın durumu ise içler acısı. Geçtiğimiz günlerde AKP’li belediye başkanı Kazım Aslan’a yaptığımız müracaatta bu sorunlara çare bulunmasını istedik. Ancak, şu an seçim çalışmaları için köylere gidiyoruz. Bu nedenle çalışmalara 15 Haziran tarihinden sonra başlayacağız dediği iddia edildi. Yolların varlığı içinde yol aradıklarını da belirten vatandaş, yolun sadece adı var. bir araç ile gitmek mümkün değil. Gördüğümüz kadarıyla Gömeç’’in AKP’li belediye başkanı buralarda hiçbir çalışma yapmamış. Böylesine önemli bir turisttik bölgenin böylesine  umursamazca geri bırakılmasını anlayamıyoruz” Gömeç Belediye Başkanı Kazım Aslan’ı göreve davet ediyoruz dediler.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.