YENİ TRENDLERE ESKİ VEDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

YENİ TRENDLERE ESKİ VEDA

Edremit’te lise öğrencilerinin davetini kırmayarak sürpriz bir ziyaret yapan Sosyal Medyanın trend isimleri gerçekleşen sohbetin ardından arkalarından su dökülerek uğurlandılar.

Sosyal medya üzerinde yüzbinlerce takipçisi olan Kadir Doğrubakar (Odun Herif), Eray Efe (Argostroloji), Eren Culha (Kazak Erkeği), Kıvanç Dolu (Ev Seksisi) trend isimler Edremit’te liseli takipçilerine sürpriz bir ziyarette bulundular.  Sosyal Medyanın Türkiye’de en fazla takipçisi olan trend isimleri bir araya gelerek Edremit’i ziyaret ettiler. Edremit Salih Korkut Budaras Fen Lisesi öğrencilerinin daveti üzerine okula habersiz bir ziyarette bulunan sosyal medya fenomenleri öğrenciler tarafından karşılandı. Sosyal Medya, doğru iletişim ve kendini ifade etme üzerine yapılan sohbetler sonrasında öz çekimler yapılarak sosyal medya üzerinden paylaşıldı.  Daha sonra Sosyal medyanın trend  isimleri liseli gençler tarafından eski usul bir veda yöntemi olan arkadan su dökerek uğurlandılar.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.