“UĞUR DÜNDAR’LA HALK ARENASI” 1 HAZİRANDA AYVALIK’TA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

“UĞUR DÜNDAR’LA HALK ARENASI” 1 HAZİRANDA AYVALIK’TA

Her hafta farklı konu ve konuklarla halkın karşısına çıkan gazeteci Uğur Dündar, bu haftaki programını Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in davetiyle Ayvalık Amfi Tiyatro’dan gerçekleştirecek.

Gazeteci Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu “Halk Arenası” programı, Ayvalık Belediyesi’nin katkılarıyla 1 Haziran Pazartesi günü saat 21.00’de Halk TV’nin Ayvalık Amfi Tiyatro’dan yapacağı canlı yayınla halkla buluşacak.

Uğur Dündar’ın bu haftaki canlı yayın konukları; CHP İstanbul Milletvekilleri  İlhan Kesici ve Aykut Erdoğdu’nun yanı sıra CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel ile CHP İzmir 2. bölge 1. sıra Milletvekili adayı Zeynep Altıok olacak.

Uğur Dündar’ın hazırlayıp, sunduğu programa ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Gençer, “Türkiye’nin içerisinde bulunduğu zor ve antidemokratik koşullarda bağımsız, laik ve demokratik Türkiye özlemini her programında dile getiren usta gazeteci Uğur Dündar’ın sunacağı ‘Halk Arenası” programının Ayvalıklıların katılımıyla gerçekleşmesi mutluluk verici” dedi.

Türkiye’nin Uğur Dündar gibi mücadeleci ve kararlı insanlara ihtiyaç duyduğu en önemli bir süreçten geçtiğini belirten Rahmi Gençer, Kurtuluş Savaşı yıllarında Anadolu’da düşmana karşı ilk kurşunun atıldığı Ayvalık başta olmak üzere Türkiye’nin hiçbir zaman Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk devrimlerinden vazgeçmeyeceğinin de altını çizdi.

Yüksel Kalkan

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.