" />
USD
3,6651
EURO
4,3312
ALTIN
151,2857

 LPG’Lİ ARAÇ ALEVLERE TESLİM OLDU

Edremit’te, seyir halindeki bir otomobil alev aldı. İtfaiyenin kısa sürede müdahalesi ile alevler LPG’li otomobilin tüp kısmına ulaşmadan söndürüldü. Kadıköy Mahallesi Şıpşıp Dede mevkiinde seyir halindeki 17 LC 943 plakalı otomobilin motor kısmından alevler çıkmaya başladı. Sürücü ve yolcular aracı terk ederek itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine giden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit İtifaiye […]

 LPG’Lİ ARAÇ ALEVLERE TESLİM OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te, seyir halindeki bir otomobil alev aldı. İtfaiyenin kısa sürede müdahalesi ile alevler LPG’li otomobilin tüp kısmına ulaşmadan söndürüldü.
Kadıköy Mahallesi Şıpşıp Dede mevkiinde seyir halindeki 17 LC 943 plakalı otomobilin motor kısmından alevler çıkmaya başladı. Sürücü ve yolcular aracı terk ederek itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine giden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit İtifaiye Amirliğine bağlı Kadıköy itfaiyesi yangına müdahale etti. Zamanında müdahale ile motor ve kabin kısmı tamamen yanan otomobilin alevler LPG tankına sıçramadan söndürüldü. Yangında otomobil kullanılmaz hale geldi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.