Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

AKIN:“MANYAS’TA AKP’YE  FARK ATACAĞIZ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI BULUŞTURAN SERGİ – 26 Aralık 2016HİÇ 5. […]

AKIN:“MANYAS’TA AKP’YE  FARK ATACAĞIZ”

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, Manyas’ta CHP’nin tüm rakiplerine fark atacağını belirterek, “Manyas’taki bu heyecan tüm Balıkesir’i kaplayacak ve partimiz ipi göğüsleyecek” dedi.

Akın, Manyas’ta beraberindeki Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın, CHP Manyas İlçe Başkanı İsfendiyar Ülker ve ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Akçaova, Hamamlı, Kalebayır, Şevketiye ve Kocagöl mahallelerini ziyaret etti.

Vatandaşlarla selamlaşan Akın, partisinin projelerini anlattı, seçim vaatleri hakkında bilgi verdi. Vatandaşların talep ve sıkıntılarını da dinleyen Akın, “Manyas’ta tüm rakiplerimize fark atacağız. Manyas’taki bu heyecan tüm Balıkesir’i kaplayacak, partimiz ipi göğüsleyecek” dedi.

CHP iktidarında 4 yıl içerisinde yoksul tek bir aile kalmayacağını vurgulayan Akın,

şöyle konuştu:

“Sosyal yardımlar bizim iktidarımızda da devam edecek. Ancak tek büyük bir farkla sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Kimsenin onurunu, gururunu incitmeyeceğiz. Kimse yatağa aç girmeyecek. 17 milyon yoksulun derdini dert edindik biz. Para hortumlarını belli ceplerden kesip vatandaşımızın cebine bağlayacağız. Biz her evde bir tencere kaynasın istiyoruz. Hepimiz onurlu Türkiye’nin onurlu vatandaşları olacağız.”

Manyaslı vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiye ve sevgiye teşekkür eden Akın, “Bu sevgiye layık olmaya çalışacağız. Bizim enerjimiz ve gücümüz bu sevgiden geliyor. Ben insanlarımın yanında mutluyum. 7 Haziran’dan sonra onlarla omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Meclis’te Balıkesirimizi onurla temsi edeceğim” diye konuştu.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber