" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AKIN:“MANYAS’TA AKP’YE  FARK ATACAĞIZ”

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, Manyas’ta CHP’nin tüm rakiplerine fark atacağını belirterek, “Manyas’taki bu heyecan tüm Balıkesir’i kaplayacak ve partimiz ipi göğüsleyecek” dedi. Akın, Manyas’ta beraberindeki Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın, CHP Manyas İlçe Başkanı İsfendiyar Ülker ve ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Akçaova, Hamamlı, Kalebayır, Şevketiye ve Kocagöl mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla selamlaşan Akın, […]

AKIN:“MANYAS’TA AKP’YE  FARK ATACAĞIZ”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, Manyas’ta CHP’nin tüm rakiplerine fark atacağını belirterek, “Manyas’taki bu heyecan tüm Balıkesir’i kaplayacak ve partimiz ipi göğüsleyecek” dedi.

Akın, Manyas’ta beraberindeki Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın, CHP Manyas İlçe Başkanı İsfendiyar Ülker ve ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Akçaova, Hamamlı, Kalebayır, Şevketiye ve Kocagöl mahallelerini ziyaret etti.

Vatandaşlarla selamlaşan Akın, partisinin projelerini anlattı, seçim vaatleri hakkında bilgi verdi. Vatandaşların talep ve sıkıntılarını da dinleyen Akın, “Manyas’ta tüm rakiplerimize fark atacağız. Manyas’taki bu heyecan tüm Balıkesir’i kaplayacak, partimiz ipi göğüsleyecek” dedi.

CHP iktidarında 4 yıl içerisinde yoksul tek bir aile kalmayacağını vurgulayan Akın,

şöyle konuştu:

“Sosyal yardımlar bizim iktidarımızda da devam edecek. Ancak tek büyük bir farkla sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Kimsenin onurunu, gururunu incitmeyeceğiz. Kimse yatağa aç girmeyecek. 17 milyon yoksulun derdini dert edindik biz. Para hortumlarını belli ceplerden kesip vatandaşımızın cebine bağlayacağız. Biz her evde bir tencere kaynasın istiyoruz. Hepimiz onurlu Türkiye’nin onurlu vatandaşları olacağız.”

Manyaslı vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiye ve sevgiye teşekkür eden Akın, “Bu sevgiye layık olmaya çalışacağız. Bizim enerjimiz ve gücümüz bu sevgiden geliyor. Ben insanlarımın yanında mutluyum. 7 Haziran’dan sonra onlarla omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Meclis’te Balıkesirimizi onurla temsi edeceğim” diye konuştu.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.