" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KURS SONU SERGİ AÇTILAR

Burhaniye’nin Tahtacı Mahallesinde akşam Sanat Okulu ve Halk Eğitim Merkezi tarafından bir öğrenim sezonunda verilen eğitim sonrası kursiyerler sergi açtı. Burhaniye’nin Tahtacı mahallesinde Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursu bitiren kursiyerler yapılan bir tören sergilerini görücüye çıkardı. Ev Tekstil ürünleri sergisi eğitmeni Berna Katrancı’nın verdiği dersler sonucu eğitimini tamamlayan öğrenciler ilk sergilerini  açtı. Sergi açılışında Halk […]

KURS SONU SERGİ AÇTILAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’nin Tahtacı Mahallesinde akşam Sanat Okulu ve Halk Eğitim Merkezi tarafından bir öğrenim sezonunda verilen eğitim sonrası kursiyerler sergi açtı.

Burhaniye’nin Tahtacı mahallesinde Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursu bitiren kursiyerler yapılan bir tören sergilerini görücüye çıkardı. Ev Tekstil ürünleri sergisi eğitmeni Berna Katrancı’nın verdiği dersler sonucu eğitimini tamamlayan öğrenciler ilk sergilerini  açtı. Sergi açılışında Halk Eğitim Merkezi müdürü Zehra Demirkıran Kılıç, öğrencilerimizin 21 Ekim’de başlayan eğitimleri 4 Haziran tarihinde sona eriyor. Yaklaşık 7 ay süren eğitimler sonucu öğrencilerimizin açtığı bu sergiye katılanlara teşekkür ederim” dedi. Burhaniye Müftüsü Oğuz Metin’in Alevi köyünde yaptığı dua ile yapılan açılışa belediye başkanı Necdet Uysal, başkan yardımcısı Cemal Akkılıç, CHP ilçe başkanı Tarık Erdil, CHP’li belediye meclis üyeleri kurum amirleri katıldı. Açılışta Tahtacılar köyünün geleneksel giysilerini giyen köy kadınları ise büyük ilgi toplarken, Pelitköy ilköğretim okulu öğrencilerinin halk oyunları gösterileri de alkış aldı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.