HAVRANLI MİNİKLERDEN YILSONU ETKİNLİĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HAVRANLI MİNİKLERDEN YILSONU ETKİNLİĞİ

Havran’da  Ömer Çavuş Anaokulu’nun  Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında düzenlediği yıl sonu etkinliği büyük ilgi gördü.  Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliği Kaymakam Yasin Öztürk, Garnizon  Komutanı Jandarma Üstegmen Fatih Bekteş ve Belediye Başkanı Emin Ersoy da izledi.

Yılsonu etkinliğinde,  önce öğrencilerin bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaların yer aldığı sergi gezilirken, minik öğrencilerin gösterileri de büyük alkış aldı. Kaymakam Yasin Öztürk, Okul Müdürü Mehtap Güven ile öğretmen ve öğrencileri kutladı. Müdür Mehtap Güven,”Okulumuzun misyonu çerçevesinde çocuklara Doğa sevgisini ve bilincini kazandırmak üzere çalışmalar yapıyoruz. Bu  çalışmalarda destek veren İlçemiz Kaymakamına, Belediye Başkanına ,Garnizon Komutanına ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyoruz.” dedi. Daha sonra hazırlanan teşekkür mektupları sunulurken, minik öğrencilerin gösterileri büyük beğeni topladı.(İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.