BALIKESİR SİNEMA GÜNLERİ 12 HAZİRANDA BAŞLIYOR!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BALIKESİR SİNEMA GÜNLERİ 12 HAZİRANDA BAŞLIYOR!

Kısa adı SAMDER olan, Sinema Amatörleri Derneği, “MAHALLENİN ORTA YERİ SİNEMA” temalı, Sinema Günleri’ne, 12 Haziran Cuma Günü, “Şehrimde Film Yapmak” konulu bir söyleşi ile başlıyor.

Son hazırlıklarını tamamlayan dernek, IX. Sinema Günlerini, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği ile Karesi Belediyesi, Cinemarine Sinemaları ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklığıyla düzenliyor.

Etkinlik kapsamında, bu yıl, kısa filmler, belgeseller, uzun metrajlı filmler ve açık havada gösterilecek birbirinden güzel filmler yer alıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, sürpriz konukların da olduğunu söyleyen yetkililer, bu yıl, açık hava gösterimlerini, yeni mahalle olan köylerde gerçekleştirecek. Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.