BURHANİYELİ  MİNİKLE R AYVALIK’TA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYELİ  MİNİKLE R AYVALIK’TA

Ayvalık’ta yapılan mini-minikler Taekwondo şölenine katılan  Burhaniyeli Mini-minik Taekwondocular  6 madalya ve bir kupa ile ile ilçelerine döndüler.

Antrenör Rıza Güven “Ayvalık İlçe Spor Salonunda, Kocaeli Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü, Altı Eylül Spor kulübü, Balıkesir Gençlik ve spor kulübü, Ayvalık spor kulübü, Karasi spor kulübü, Gömeç Belediye spor kulübü, Dursunbey Belediye  Spor Kulübü,  Havran Fatih Belediye Spor Kulübü, Bandırma Gençlik ve Spor Kulübü,  Edremit’ten Karsavuran Spor Kulübü ve Özel Özcan Spor Kulübü olmak üzere 12 Kulübün 135 Mini Minik Bay ve bayan sporcunun katıldığı şampiyonada sporcularımızdan şartları tutan 2006 ve 2007 doğumlu  5 kız, 3 erkek olmak üzere toplam 8 sporcumuzla  katıldık. Sporcularımız 2 altın, 4 bronz  madalya kazanarak ilçemizi başarı ile temsil etti. Şölen havasında geçen turnuva yavrularımız için ilk resmi müsabaka deneyimi oldu. Sporcularımız mutlu döndü.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.