BURHANİYELİ  MİNİKLE R AYVALIK’TA

Ayvalık’ta yapılan mini-minikler Taekwondo şölenine katılan  Burhaniyeli Mini-minik Taekwondocular  6 madalya ve bir kupa ile ile ilçelerine döndüler. Antrenör Rıza Güven “Ayvalık İlçe Spor Salonunda, Kocaeli Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü, Altı Eylül Spor kulübü, Balıkesir Gençlik ve spor kulübü, Ayvalık spor kulübü, Karasi spor kulübü, Gömeç Belediye spor kulübü, Dursunbey Belediye  Spor Kulübü,  Havran […]

BURHANİYELİ  MİNİKLE R AYVALIK’TA

Ayvalık’ta yapılan mini-minikler Taekwondo şölenine katılan  Burhaniyeli Mini-minik Taekwondocular  6 madalya ve bir kupa ile ile ilçelerine döndüler.

Antrenör Rıza Güven “Ayvalık İlçe Spor Salonunda, Kocaeli Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü, Altı Eylül Spor kulübü, Balıkesir Gençlik ve spor kulübü, Ayvalık spor kulübü, Karasi spor kulübü, Gömeç Belediye spor kulübü, Dursunbey Belediye  Spor Kulübü,  Havran Fatih Belediye Spor Kulübü, Bandırma Gençlik ve Spor Kulübü,  Edremit’ten Karsavuran Spor Kulübü ve Özel Özcan Spor Kulübü olmak üzere 12 Kulübün 135 Mini Minik Bay ve bayan sporcunun katıldığı şampiyonada sporcularımızdan şartları tutan 2006 ve 2007 doğumlu  5 kız, 3 erkek olmak üzere toplam 8 sporcumuzla  katıldık. Sporcularımız 2 altın, 4 bronz  madalya kazanarak ilçemizi başarı ile temsil etti. Şölen havasında geçen turnuva yavrularımız için ilk resmi müsabaka deneyimi oldu. Sporcularımız mutlu döndü.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.