" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

GÜZEL AYVALIK MARKET HİZMETE GİRDİ

Ayvalık Belediyesi bünyesinde uzun TANSA adıyla ilçe halkına uygun fiyatlarla hizmet veren Perakende Sebze Hali içindeki market tepeden tırnağa yenilendi. Ayvalık Belediyesi’ne ait Güzel Ayvalık Şirketi bünyesinde aynı isimle hizmet vermeye başlayan mağazanın açılış kurdelesini Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer kesti. Sermayesinin tamamının Ayvalık Belediyesinin Güzel Ayvalık Şirketi tarafından karşılanan mağazanın modern görünümü vatandaşlar tarafından […]

GÜZEL AYVALIK MARKET HİZMETE GİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi bünyesinde uzun TANSA adıyla ilçe halkına uygun fiyatlarla hizmet veren Perakende Sebze Hali içindeki market tepeden tırnağa yenilendi.

Ayvalık Belediyesi’ne ait Güzel Ayvalık Şirketi bünyesinde aynı isimle hizmet vermeye başlayan mağazanın açılış kurdelesini Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer kesti.

Sermayesinin tamamının Ayvalık Belediyesinin Güzel Ayvalık Şirketi tarafından karşılanan mağazanın modern görünümü vatandaşlar tarafından beğenildi.

Açılışın ardından kasaya geçen Belediye Başkanı Rahmi Gençer, vatandaşlara bir süre kendi elleriyle satış yaptı.

Güzel Ayvalık Firması’nın Genel Müdürü ve Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, mağaza reyonlarındaki ürünlerin piyasa fiyatlarının altında vatandaşlarla buluşturmayı hedeflediklerini bildirdi.

Önümüzdeki yıllarda ihtiyaç duyulması halinde Güzel Ayvalık Mağazası’nın Altınova, Sarımsaklı ve Cunda Adası’na da şubeler açabileceklerini ifade eden Bacan, “Güzel Ayvalık Mağazamız, geçmiş yıllarda olduğu gerekirse kömür satışı da yapacaktır. Bizim için önemli olan vatandaşımızın memnuniyetidir. Bu yüzden de kaliteli ürünleri, makul fiyatlarla halkımıza ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Açılışta Belediye Başkan Yardımcısı ve Güzel Ayvalık Şirketi’nin Genel Müdürü Gökay Bacan, Belediye başkan yardımcısı Uğur Dündar, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.