ÖREN’İN PARLAYAN YILDIZI KARAKAŞ OTELDE AÇILIŞA GERİ SAYIM BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÖREN’İN PARLAYAN YILDIZI KARAKAŞ OTELDE AÇILIŞA GERİ SAYIM BAŞLADI

Burhaniye Ören Mahallesinde bulunan Karakaş Otelde çalışmalar bütün hızıyla devam ederken açılış için geri sayım başladı.

Ören Mahallesinin kuruluşuyla birlikte hizmete giren Karakaş Motel vizyon değiştirerek yapılan tadilat sonrası Ören’in parlayan yıldızı olmaya aday olarak sezona hazırlanıyor. Muhteşem görüntüsü ve denize sıfır konumuyla yaz- kış 12 ay tecrübeli, güler yüzlü kadrosu ve  3 yıldızı ile hizmet verecek olan Karakaş Otelde çalışmalarda sona gelindi.

Ören Mahallesinde Restaurantı. Terası,  Beach barı ile birlikte konaklama hizmeti verecek olan Karakaş Otelde müşterilerin güzel ve unutulmaz bir tatil yaşamaları için en ince detaylar düşünülerek hazırlanması ve Turizm Bakanlığının 3 yıldızlı oteller arasına girmesi ile birlikte Burhaniye ve ören ismini hafızalara kazıması bekleniyor.

Karakaş otel işletmecisi Demet Karakaş Yağcı” Bu otel bizim ata yadigârımız. Dedem tarafından Ören Mahallesinin kurulduğu yıllarda yapımlaş olması ile tarihi bir özelliği de içinde saklıyor. Yıllardır turizm sektöründe hizmet veriyoruz. Bu yılbaşında yüksek anıtlar kurulundan ve Burhaniye Belediyesinden aldığımız izinler ile birlikte başlattığımız tadilat çalışmalarımızın sonuna geldik. Karakaş Otel işletmesi olarak Burhaniye ve Ören adını her yerde duyurmak ve en iyi şekilde temsil etmek için hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan yenilediğimiz otelimizi tercih edenlere unutulmaz bir tatil yaşatacağımıza inanıyorum” dedi. Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.