AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYINDAN TEPKİ

AK Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Mahmut Poyrazlı, ziyaret ettiği bazı okullarda oy kullanılan sınıflara yapıştırılan ve AK Parti aleyhinde yazılar içeren kağıtlara tepki gösterdi. AK Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Mahmut Poyrazlı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte ziyaret amaçlı gezdiği okulların sınıflarında AK Parti aleyhine yazılmış yazılara tepki gösterdi. Okul […]

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYINDAN TEPKİ

AK Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Mahmut Poyrazlı, ziyaret ettiği bazı okullarda oy kullanılan sınıflara yapıştırılan ve AK Parti aleyhinde yazılar içeren kağıtlara tepki gösterdi.
AK Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Mahmut Poyrazlı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte ziyaret amaçlı gezdiği okulların sınıflarında AK Parti aleyhine yazılmış yazılara tepki gösterdi. Okul bahçesinde açıklama yapan Mahmut Poyrazlı, “Ziyaretimizde sandık olan sınıflarda, oy kullanacakların göreceği şekilde yazılar asıldığını tespit ettik. Birileri seçim kampanyasında da böyle şeylere tevessül ettiler. Biz hep seçimin memleket için hayırlı olmasını diledik. Bu tip girişimler başarılı olamayacaktır. Milli irade sandıkta tecelli edecektir” dedi.(İHA)

Yorumlar

yorum