" />
USD
3,7000
EURO
4,3539
ALTIN
151,8341

AYVALIK’TA METRUK EVDE ÇIKAN YANGIN TAM ZAMANINDA SÖNDÜRÜLDÜ

Ayvalık’ta, bir vatandaşın içtiği sigarayı atmasıyla çıktığı tahmin edilen metruk bir binadaki yangın Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ayvalık İtfaiye Grup amirliği ekipleri tarafından zamanında müdahale ile söndürüldü. Alınan bilgiye göre; Hayrettin Paşa Mahallesi Merkez Hastane Caddesi 1. Sokak’ta bulunan metruk ve içinin çöp ve kuru otlarla dolu olduğu harabe evde alevlerin yükselmeye başladı. O sırada sokakta […]

AYVALIK’TA METRUK EVDE ÇIKAN YANGIN TAM ZAMANINDA SÖNDÜRÜLDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta, bir vatandaşın içtiği sigarayı atmasıyla çıktığı tahmin edilen metruk bir binadaki yangın Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ayvalık İtfaiye Grup amirliği ekipleri tarafından zamanında müdahale ile söndürüldü.

Alınan bilgiye göre; Hayrettin Paşa Mahallesi Merkez Hastane Caddesi 1. Sokak’ta bulunan metruk ve içinin çöp ve kuru otlarla dolu olduğu harabe evde alevlerin yükselmeye başladı.

O sırada sokakta oynayan çocukların itfaiyeye haber vermesiyle, yangın mahalline kısa sürede ulaşmaya çalışan itfaiye ekipleri, mahalle arasında gelişi güzel park eden araçlara rağmen alevlere zamanında müdahale etmeyi başardı.

Yangının çıktığı harabe evin, her iki tarafında da terk edilmiş tarihi ahşap evlerin bulunması nedeniyle yangının bu evlere de sıçramasından endişe eden mahalle sakinlerinin korkulu anlar yaşadıkları gözlendi.

İtfaiye ekiplerinin çok kısa sürede müdahale ederek, söndürdüğü yangının ardından bir süre soğutma çalışmaları yaptığı gözlendi.(İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.