" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN SATRANÇTA TÜRKİYE DERECESİ!

Türkiye Okullar Arası Satranç Turnuvasında 102 sporcunun yarıştığı Genç Erkekler Kategorisinde Bahçeşehir Koleji Burhaniye Körfez Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Alp Tuna 9 karşılaşmada 5 galibiyet 4 beraberlik alarak 7 puan topladı ve Türkiye 4.sü oldu. Bahçeşehir Koleji Körfez Anadolu Lisesi öğrencisi olan Alp TUNA okulunu ve Balıkesir ilini Türkiye’de başarıyla temsil etti. Küçük Kızlar […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN SATRANÇTA TÜRKİYE DERECESİ!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkiye Okullar Arası Satranç Turnuvasında 102 sporcunun yarıştığı Genç Erkekler Kategorisinde Bahçeşehir Koleji Burhaniye Körfez Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Alp Tuna 9 karşılaşmada 5 galibiyet 4 beraberlik alarak 7 puan topladı ve Türkiye 4.sü oldu. Bahçeşehir Koleji Körfez Anadolu Lisesi öğrencisi olan Alp TUNA okulunu ve Balıkesir ilini Türkiye’de başarıyla temsil etti.

Küçük Kızlar – Küçük Erkekler – Yıldız Kızlar – Yıldız Erkekler – Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde düzenlenen yarışmalara 6 kategoride toplam 452 sporcu katıldı.

Alp Tuna daha önce Balıkesir ilinde düzenlenen liseler arası Satranç Turnuvasında il birincisi olarak Bahçeşehir Koleji Körfez Anadolu Lisesini ve Burhaniye ilçesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.