BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN SATRANÇTA TÜRKİYE DERECESİ!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN SATRANÇTA TÜRKİYE DERECESİ!

Türkiye Okullar Arası Satranç Turnuvasında 102 sporcunun yarıştığı Genç Erkekler Kategorisinde Bahçeşehir Koleji Burhaniye Körfez Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Alp Tuna 9 karşılaşmada 5 galibiyet 4 beraberlik alarak 7 puan topladı ve Türkiye 4.sü oldu. Bahçeşehir Koleji Körfez Anadolu Lisesi öğrencisi olan Alp TUNA okulunu ve Balıkesir ilini Türkiye’de başarıyla temsil etti.

Küçük Kızlar – Küçük Erkekler – Yıldız Kızlar – Yıldız Erkekler – Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde düzenlenen yarışmalara 6 kategoride toplam 452 sporcu katıldı.

Alp Tuna daha önce Balıkesir ilinde düzenlenen liseler arası Satranç Turnuvasında il birincisi olarak Bahçeşehir Koleji Körfez Anadolu Lisesini ve Burhaniye ilçesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.